Zdielanie internetu iOS 5.0.1

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Zdielanie internetu iOS 5.0.1

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83028
    majokx
    Účastník (Participant)

    Prosím vás kde na tejto verzii iOS zapnem zdielanie internetu ? Všade to prehladavam a nemôžem to naist

    #296434
    kuryack
    Účastník (Participant)

    ak myslis Personal Hotspot, tak je to tretia polozka v settings

    #300853
    Bo
    Účastník (Participant)

    Hojte, mám rovnaký problém nájsť personal hotspot, ale OS mám 4.2.1. Je možné že iOS 4 ho nemá?

    #300857
    iDodo
    Účastník (Participant)

    Áno, ios 4 ho nemá.

    #300889
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    iDodo: di ty brepto. iOS 4.2.1 ho samozrejme ze ma. Dokonca na iPhone 3G cez bluetooth ci USB.

    Problem bude, ze ste asi na O2, ze? A iPhone kupovany inde, ze? AKtivovany bez O2 SIM, karta len vlozena, ze?

    Riesenie zde:
    http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=13&t=25778

    V skratke:
    stačí vyplniť APN na “o2internet”. A pojdu aj MMS.

    Ak mate Telekom alebo Orange, do APN zadat “internet” (bez uvodzoviek)

    #300899
    iDodo
    Účastník (Participant)

    Prepáč, mylel som wi-fi hotspot. Pokiaľ viem tak na ios 4.2.1 je len cez bluetooth a USB.

    #300917
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Technicky vzate, WiFi Hotspot bol podporovany aj v iOS 4. Vo verzii 4.3 konkretne,co bola verzia dodavana vylucne s Verizon CDMA iPhone 4. Sice to je platne ako mrtvemu zimnik,ale fakticky to podporoval aj iOS 4 :)

    #300923
    Bo
    Účastník (Participant)

    iDodo: áno myslel som wifi
    Jozef Remen: nie O2 nemam, mam orange, internet mi fachči normálne a krásne od začiatku používania ca. 23.12.2010 len mmsky prestaly asi pred troma mesiacmi fungovat, teda mne prídu ale neodošle, no ale nie o tom som chcel. Teda mam Orange, ideal by bol wifi ako som pisal mam 4.2.1, ale ked nepojde tak aj usb by stačilo.

    Každopádne dik za odpovede chlapy ;)

    #300959
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Bo: je mozne ze ti to operator blokuje. Isteho casu ho urcite jeden z operatorov blokoval len si nepamatam ktory to bol…

    Ja som mal zdielanie cez wifi aj na iOS 4(neviem ktora verzia)

    #300962
    Bo
    Účastník (Participant)

    :( a kristuš, dik MoRFi. Ale podarilo sa mi zistiť že sú niake aplikácie ktoré by sa dali stiahnuť. Tak idem hľadať ;)

    #300963
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Pomaranc urcite nic neblokuje, skusil by som update/restore este raz ale s kartou SIM v telefone.

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.