Zapožičanie MagSafe 1 na 1 hodinu v okolí TN odmena 5eur

Domov Diskusné Fóra Nezaradené Zapožičanie MagSafe 1 na 1 hodinu v okolí TN odmena 5eur

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #106077
    Adomm1234
    Účastník (Participant)

    V jednom TN sklade majú výpredaj MB Pro ktorých funkčnosť je minimálne veľmi otázna. Sú používané a mierne poškodené. Nemám niekto MagSafe 1? Chcel by som to ísť pozrieť. Je tam otvorené do 17:00. Ak by niekto mal MagSafe 1 kludne aj celý obtočený izolačkou, dal by som zaň zálohu 20eur a za cca hodinu od vyzdvyhnutia by som ho vrátil. Len aby bol funkčný.
    5eur za to, že niekto bude ochotný vôbec to riešiť.

    #409242
    Adomm1234
    Účastník (Participant)

    Ak by niekto mohol požičať – aj okolie Pov. Bystrice a pod. Okolie myslím asi 20km.

    #409255
    xenonjurco
    Účastník (Participant)

    V poprade mam zo dvadsat kusov keby nieco

    #409256
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Serus. Napis potom čo to tam majú a či sa dá vybrať. Tiež som z TN , tak by som tam zbehol

    #409257
    Adomm1234
    Účastník (Participant)

    Za koľko by ste mi jeden predal? V čo najhoršom stave, aby bol čo najlacnejší. Fakt ho potrebujem len na chvíľu. Napíšte mi na michalek.andrej(at)gmail.com

    #409258
    Adomm1234
    Účastník (Participant)

    Ruidos – môžeme tam ísť spolu. Pôjdem autom zajtra alebo pozajtra. Teda ak máš magsafe. Ide o to, že je to sklad v ktorom sú MB bez všetkého a zrejme nebudú funkčné, resp asi nenabootujú do systému. Ja som zháňal rozbitý mb už dlhšiu dobu, preto by som to rád pozrel. Ale je možné, že tam prídem(e) a bude tam len kopa nepoužiteľného šrotu. Mali by tam byť ešte dve 13″ unibody a 1 15″ unibody. Neviem aký ročník ani parametre.

    #409262
    Adomm1234
    Účastník (Participant)

    Tak nakoniec nebudem mať zajtra a pozajtra k dispozícii auto. Kto by chcel skúsiť, tak sa môže ozvať chlapíkovi na tento inzerát :http://pc.bazos.sk/inzerat/52802431/Predam-Apple-MacBook-na-nahradne-diely-alebo-repas.php . Vraj to je na sklade na tejto adrese : J.DERKU 1671/1A
    TRENČÍN 911 01
    budova spoločnosti SIMAP SK, s.r.o.

    Pondelok až Piatok od 8:00 – 17:00. Napíšte ako ste dopadli a možno využijem príležitosť nabudúce.

    #409376
    miko99x
    Účastník (Participant)

    @ xenonjurco

    neams nahodou na sklade 60W adapter moodel A1344 alebo aj hocikto iny z okolia PP alebo KK a pod?

    #409383
    xenonjurco
    Účastník (Participant)

    jeden bude napis mi

    #409395
    miko99x
    Účastník (Participant)

    ok super, kde ti mam napisat?

    #409397
    xenonjurco
    Účastník (Participant)

    xenonjurco @ gmail.com

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.