Xcode for os 10.5

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Xcode for os 10.5

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78169
    dtokos
    Účastník (Participant)

    Potreboval by som Xcode ale je skoda ze uz je iba na os 10.6.
    Nevedel by niekto poradit ako to zohnat alebo pripadne poslat?

    #268118
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    v tomto pripade skus asi torrenty,resp na developer.apple.com sa prihlas a v download sekcii by mohli byt aj starsie verzie xcode,mozno aj sdk…tam by ale mohol byt problem s tym ci nemas nahodou architekturu powerPC

    #268121
    rudo.ba
    Účastník (Participant)

    Na developer.apple.com ponúkajú okrem 4 (pre členov platených programov) už len verziu 3.2.6, ktorá však vyžaduje OS X 10.6.6… Ale však každá inštalačka OS X 10.5 obsahuje aj XCode, ako voliteľnú súčasť, štandardne je pri inštalácii nevybraná, ale je tam:
    http://dl.dropbox.com/u/149948/xcode.png

    #268124
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    rudo ma pravdu,v ramci optional installs by mala byt uz od tigera ci? ale mam pocit ze samotny iOS SDK vyzaduje Intel procesor, ci sa mylim?

    #268649
    dtokos
    Účastník (Participant)

    prave ze ja tam mam zlozku optional instals a v nej len optional instals instaler.
    a nikde nieje zlozka z xcode

    #268714
    rudo.ba
    Účastník (Participant)

    Skús spustiť ten optional instals installer. Ak to (okrem iného) neponúkne XCode, skús ešte druhé DVD. Vyššie na screenshote je retailová verzia DVD s 10.5. Ak máš inštalačky ktoré prišli s počítačom, myslím že bývaly dve (okrem systému tam bola aj záloha iLife, demo iWorks a podobne, ktoré na retailovom jednom DVD nebývajú).

    #268817
    dtokos
    Účastník (Participant)

    Este by som k tomu potreboval iphone sdk.WNevies kde ho zohnat?

    #268830
    rudo.ba
    Účastník (Participant)

    Skús zadať do googlu:
    iPhone SDK 10.5

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.