WWDC 2012

Domov Diskusné Fóra Ostatné WWDC 2012

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 41 až 49 (z celkového počtu 49 )
  • Autor
    Príspevky
  • #314147
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Nasiel som vseliakych, ktori to registruju, ale netusim aki su seriozni, proste nedoverujem :/

    #314155
    iTuxx
    Moderátor

    zero0x: ked napr. prasknes display, tak si budes moct pripravit 500€ na novy. Je to smutne.

    inac, tesil som sa na nejake zasadne vylepsenia 13” MBP, ale som aj rad ze sa nic zasadne neudialo, aspon si v pokoji mozem uzivat moj mid 2009. Aj ked skoda tej funkcie PowerNap, ta by sa mi velmi pozdavala.

    a dufam ze na iOS6 budu mat tie nove mapy aspon take pokrytie ako Google mapy, lebo od tych som dost zavisly.

    #314156
    Tuba
    Účastník (Participant)

    ved powerNap sa tyka noveho OS, nie novych modelov hardwaru. na 13” mbp mid 2009 novy OS das a budes mat aj powernap.

    #314163
    maiob
    Účastník (Participant)

    PowerNap podla toho co som ja videl bude len na MBP Retina a novych Airoch

    #314194
    iTuxx
    Moderátor

    presne tak. Len na novom retina MBP a druhej (a vyssej) generacii Air

    #314250
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    http://www.apple.com/osx/apps/all.html#ical

    ten vzhlad myslia vážne?

    #314251
    majdy
    Účastník (Participant)

    a čo je na tom vzhľade zlé?

    Zatiaľ najkrajšie vyzerajúci OS aký som videl.

    #314252
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    nuž ten kalendar, kontakty a photobooth

    #314253
    majdy
    Účastník (Participant)

    Podľa mňa to vyzerá krásne, presne vieš čo máš zapnuté, priblížilo sa to iOS a kalendár pôsobí viac ako papierový kalendár, address book je priehľadný a vyzerá ako slovníček s kontaktmi, photobooth vyzerá ako photobooth, nie ako okno s webkamerou s GUI hodnom windowsu 98. Mňa tieto zmeny vzhľadu na Lione veľmi potešili a systém sa tak prispôsobil systému iOS a zároveň odlíšil ešte viac od windowsu napríklad. Takéto detaily ho robia ešte výnimočnejším a prirodzenejším k intuitívnemu používaniu. Takto aj malé dieťa vidí nie len tabuľku s textom, ale skutočne kalendár a prečo?,. pretože je to prirodzené, jednoduché a o to ide. Takže podľa mňa je to zmena k lepšiemu :)
    Ale niesi sám, veľa ľuďom to prekážalo už na Lione, vzhľad je rovnaký aj na Lione.

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 41 až 49 (z celkového počtu 49 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.