windows na macu

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software windows na macu

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60009
    Anonymný
    Neaktívny

    zdravim, coskoro sa stanem aj ja uzivatelom skveleho systemu mac os leopard, ale bohuzial kvoli praci musim pracovat aj vo windows. niekedy len na chvilu a niekedy naplno v absolutnym vykonom. preto sa xcem spytat ci je mozne nainstalovat windows najskor cez bootcam a potom ho volat cez vmware alebo ho musim instalovat aj tam druhykrat. dakujem

    #138845
    tomastak
    Účastník (Participant)

    Nemusis..Ak chces pracovat v nejakich kancelarskich apps. nie je problem…Kludne to nainstaluj…cez vm ware tato moznost je…staci mat dostatocne mnozstvo operacne pamate a praca bude hrou :-) A k tomu skvelemu Leopardovi
    by ti vedeli povedat chalani co pracuju v creative suite cs3 kazdy den…Ziadny operacny system nie je tak skvely aby nam vyhovoval na 100%…:-(Inak rozhodne stoji zavyskusane )Ak das prestor aj kreativite a neobmedzis sa na office ponuka velke spekrum vyuzitia kvoli kvalitnemu bali
    ku apps.ktore uz mas v cene…Ak chces nieco na viac tak “vitaj”

    #138848
    Anonymný
    Neaktívny

    takze staci mi normalne instalnut win cez bootcam a potom to len najak zavolat cez vmware z bootcam partition?

    #138849
    filip.kotian
    Účastník (Participant)

    ja ho mam nainstalovany priamo cez vmware, bola to uplna hracka a funguje tak ako ma… na to co ho parkrat zapnem ked potrebujem som nemal ziaden problem… papa pamat, ale aj tak max do 80% co mam k dispozicii, teda z 2giga. trosku zahlcuje aj procesor, odporucam potom smcfancontrol a trosku pridat vetraku :) aby sa nehrial zbytocne. pokial chces pouzivat windows dlhodobo asi sa skor oplati bootcam. a co sa tyka toho, ci sa da spustit cez vmware windows co je na bootcam nemam skusenosti :) zatial

    #138856
    serael
    Účastník (Participant)

    tak ako spominali ludia predo mnou tak mware dokaze pracovat aj s bootcam instalaciou windows ale bohuzial nejde suspend ale musis davat shut down wirtualnej masiny a taktiez nejde spustit unity mod pokial pouzivas tuto bootcamp instalaciu

    #138886
    Anonymný
    Neaktívny

    co to konkretne pre mna znamena za nejde suspend a unity mod?

    #138887
    filip.kotian
    Účastník (Participant)

    suspend znamena ze pozastavis windows, kvazi ako hybernacia priamo v nom, ked vypinas vmware. nasledne ked spustit vmware tak vies pokracovat tam kde si skoncil, zostanu ti otvorene vsetky dokumenty, prehliadaca a pod….

    #138888
    Anonymný
    Neaktívny

    aha tak ten suspend kludne ozeliem ale co som teraz googlil unity mod tak to by sa mi celkom hodilo :)

    asi zostanem len u toho vmware

    #138923
    Macker2
    Účastník (Participant)

    syxz nechod do bootcampu len vmware je to jednoduche nainstalovat
    unity mode je ze mas pustenu win aplikaciu priamo v mac os x
    chcem sa spytat naco ti je ale v macu windows?

    #138927
    Anonymný
    Neaktívny

    2 macker2 – len kvoli robote a quakelive lebo este neni pre mac :)

    #138930
    simumarek
    Účastník (Participant)

    Nie je problem ani s VMWARE ani s parallels, ja mam cez boot camp nahodeny win a pustam ho podla potreby naplno pri restarte alebo cez virtualizaciu (podla toho co potrebujem) ide mi normalne aj unity alebo coherence mode, len ked idem prepnut a restartnut cez boot camp nemozem mat suspendnutu instalaciu Win. Inac ide vsetko, hry vsak mozes normalne naplno hrat len cez boot camp.

    #138931
    Macker2
    Účastník (Participant)

    ne vsak normalne sa len pytam ze co chces v tom win presne robit mozno je lepsia alternativa pre macosx

    #138989
    Anonymný
    Neaktívny

    macker2 potrebujem to len kvoli jednemu firemnemu softu ktory urcite nejde na macu a bootcamp som xcel kvoli quakelive, lebo beta je momentalne len na windows, ale final bude urcite aj na mac. inak z hier co hram tak q3 mi pojde v pohode na macu a poker tiez. ostetne hry ma netrapia :)

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.