Windows 8 na MACu

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Windows 8 na MACu

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85418
    mato1
    Účastník (Participant)

    AHOJ.
    Mate niekto WINDOWS 8 ma svojom MACu???(to je jedno ci cez Boot Camp, Paralles…)
    Spušťa to všetky Win 7 applikacie a hry?? Má to aj nejaké obmedzenia??

    #308837
    kyduso
    Účastník (Participant)

    ved zatial je to este len preview verzia

    #308840
    picko99
    Účastník (Participant)

    Ahoj je v tom poriadny chaos dal som ho prec po 2dnoch !!!!!

    #347210
    7kubo
    Účastník (Participant)

    ahojte nemae niekto skusenosti s windows 8 na mac air (late 2010) cez bootcamp? funguje vam vsetko? bo pokial dobre viem apple osmicky este nepodporuje.
    dakujem za odpovede

    #347219
    poper
    Účastník (Participant)

    tak tam das drivery pre 7
    nic sa nestane

    #347221
    7kubo
    Účastník (Participant)

    mas to odskusane? bo nechcem moc experimentovat, kedze win pouzivam ako primarny system

    #347224
    RomanSA2
    Účastník (Participant)

    Cavko, mám na MacBook Air (mid 2012) Win8, niesom sním spokojný, samotný win ma štve nekompatibiltou niakych programou. Samotný BootCamp nieje kompatibilny :/ vypisuje mi že niesom administrátor, neviem ho otvoriť, klavestnicu naplno podporuje, no ale multi touch pad vobec nie, musíš klikať, nestačí len klepnúť, čiže čo sa týka ” myši ” je to napr :/

    poprípade: ked niekto vie poradiť s tou kompatibilitou Boot campu rád ho vypočujem :)

    #347236
    7kubo
    Účastník (Participant)

    a mal si predtym win 7(64bit)? bo ja mam sedmicky a tam vsetko fici uplne v pohode
    ked ides do programfiles/bootcamp/bootcamp.exe a kliknes pravim na neho a das run as administrator

    #347253
    gman
    Účastník (Participant)

    ja mam 8micku cez paralles a ide to normalne. ved to je ucelom. je to windows a tym to konci :)

    #347260
    Jaem
    Účastník (Participant)

    W8 cez bootcamp nie je podporovany. Ist ide, ale blbne. Pod parallels ide velmi dobre, ale len pod PD8 (pod 7 nesiel korektne, mozno uz vydali fix)

    #347263
    edkis
    Účastník (Participant)

    Na W8 cez BootCamp mam casto BSOD bude to kvoli W7 driverom. Bohuzial treba cakat na aktualizaciu od Apple.
    iMac 27 Mid 2011

    #347264
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Treba nainstalovat Win 7, bootcamp drivers a nasledne upgrade na win 8. Drivery budu fungovat normalne ako na Win 7 len sa musi spustit upgrade na Win 8 nie cista instalacia.

    #347275
    Dreamer
    Účastník (Participant)

    Caute ja mam Win7, sice ho pouzivam minimalne ale funguje uplne super. 8 som mal tiez 2 dni a dal som to prec. To je cele zle :)

    #347281
    gman
    Účastník (Participant)

    @Dreamer, davam Ti za pravdu. ani nie cele zle ako skor Metro cele zle. keby 8micky nemali na PC platrofme metro, tak to nie je take nestastne….

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.