Windows 7 32bit macbook pro 13

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Windows 7 32bit macbook pro 13

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72390
    n3lson
    Účastník (Participant)

    zdravim vas,
    narazil som na dost blby problem pri instalacii systemu windows na mbook pro 13 s grafikou 320m, instaloval som tam anglicky win7 64bit, po nainstalovani ovladacov mi ostal vysiet bluetooth, coprocessor, sm bus controller, ani za toho diabla to neviem nikde najst a neviem ako sa mam k tomuto dopatrat, dost mi to ponahla a ja neviem bohuzial co s tym, nema niekto nejake ovladace na to. Bootcam je samoyrejme verzia 3.1, apple software update pod windows nehlasi ziadnu chybu. 32bit verzia robi presne tie iste problemy. Ja osobne to nepotrebujem, ale mam jedneho zakaznika, co to vyzaduje a ja sa neviem dalej pohnut. Prosim pomoc, neznasam windows.

    #231249
    santa99
    Účastník (Participant)

    Ehm ano mas pravdu aj v 32bit verzii to pise , no bluetooth funguje. To ze ho ukazuje nespravne zinstalovany v Device Managerovi tak to neviem preco. Ale mne osobne ide bez chyby. Kazdopadne nezabudni updatovat Widows Update je ti k dispozicii
    ..

    #231251
    n3lson
    Účastník (Participant)

    a co sa tyka coprocessoru a sm bus controller? bluetooth som neskusal, je dost mozne, ze to funguje…ale tie 2 veci ma dsot stvu…davam tam 32bit verziu, nech si zakaznik trhne nohou a nasiel som nieco taketo:

    For the windows 7 32 bit version you need is to install the driver for the SM bus and Coprocessor after the regular bootcamp installation from the Mac OS X Installation Disk.

    D:\Boot Camp\Drivers\NVidia\NVidiaChipset.exe

    tak uvidim co to spravi, ma niekto nejaku skusenost s tymto?

    #231271
    n3lson
    Účastník (Participant)

    nikto mi tu nedokaze pomoct?, potreboval by som link na ten ovladac…pregooglil som uz aj svoju matku a nic…:D :D….zlutujte sa….bluetooth ide….ide o Windows 7 Ultimate 32bit

    #231280
    iMartin
    Účastník (Participant)

    nemali by byt vsetky ovladace na Mac OS X install disk?
    mne sa nainstalovalo vsetko (Win7 Pro 32bit)

    #231284
    n3lson
    Účastník (Participant)

    neviem preco mi to neche ist…je to novy macbook s grafikou 320M, a tieto dve tam niesu….bluetooth sa doinstaloval cez windows update, ale coprocessor, sm bus controller nic…a potrebujem to do pondelka spravit…ak by sa niekto nasiel bol by som vdacny..

    #231286
    santa99
    Účastník (Participant)

    Ako je mozné ze tie na médiu od OS Xka nefunguju ? … Skus este manualne prehladat Médium cez Device Manager pri tom danom Hardwari ktory nema ovladac … a pohladaj *.inf subor mozno sa ti postasti . Aj ja som maval vecne problemy s instalaciou ovladacou tie co boli na OS X Médiu.

    #231290
    n3lson
    Účastník (Participant)

    podla mojho nazoru tam chyba ovladac na chipset….presustroval som komplet vsetko a neviem sa k tomu dopatrat…nepomaha nic…a dost ma to stve…nema niketo nejaky link na tie nahradne drivery?

    #231358
    n3lson
    Účastník (Participant)

    hmm…zvlastne…

    #231372
    n3lson
    Účastník (Participant)

    nikto sa s niecom taky nestretol, mam pocit, ze som jediny…

    #231583
    poper
    Účastník (Participant)
    #231616
    n3lson
    Účastník (Participant)

    tak toto som necakal…konecne pozitivna informacia…verim, ze to bude fungovat…idem to hned vyskusat…

    #231625
    n3lson
    Účastník (Participant)

    tak … bohuzial…mam pocit, ze ten macbook je nejaky divny…v zivote sa mi nic take nestalo…a vsetko slo stale s bootcam ovladacmi…asi sa na to vykaslem….ale aj tak vdaka..

    #231657
    poper
    Účastník (Participant)

    skus zo stranky hocakeho vyrobcu pre nejaky notebook s tou 320M-kou
    mne na hp-cku tiez robil to iste, nepomohlo ani ked som dal driver z nvidie.
    az ked som dal od hp-cka zo stranky, tak az potom to islo

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.