Wifi na iPhone Domov › Diskusné Fóra › Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes › Wifi na iPhone Toto téma obsahuje 21 odpovedí, 7 hlasov, a bola naposledny upravená pred 15 rokmi, 4 mesiacmi od raul. Zobrazujú sa 2 príspevky - 21 až 22 (z celkového počtu 22) ← 1 2 Autor Príspevky 3. februára 2011 o 11:47 #248508 ruidosÚčastník raul ďakujem. stacilo vypnut Qos a restart. funguje tak ako má. ešte raz dik 3. februára 2011 o 18:53 #248584 raulModerátor za malicko :) Autor Príspevky Zobrazujú sa 2 príspevky - 21 až 22 (z celkového počtu 22) ← 1 2 Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému. Prihlásiť sa Používateľské meno: Heslo: Nechať ma prihláseného Prihlásiť sa