Domov › Diskusné Fóra › Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes › Wifi na iPhone
- Toto téma obsahuje 21 odpovedí, 7 hlasov, a bola naposledny upravená pred 15 rokmi, 4 mesiacmi od
raul.
-
AutorPríspevky
-
23. januára 2011 o 9:43 #74735
ruidosÚčastníkDobrý deň
ma niekto podobný problém a ak hej ako ste ho odstanili? Mám iPhone 4 a využívam domacu wifi.Keď zapnem na iPhone wifi všetko ide tak ako má,ale akonahle necham telefon 5-10 minut len tak v pohotovostnom režime a potom opetovne zoberiem telefon ,tak wifi sice ukazuje že je zapnuta a ide,ale na net sa nedostanem.Pomože len v nastaveni vypnuť wifi a opetovne zapnuť wifi.
operatora mam slovak telekom. viete niekto poradiť?23. januára 2011 o 9:48 #246442
raulModerátorSkus sa pozriet na pridelene ip a dns pocxas toho, ked ti wifi ide a ked ti wifi nejde. Skus urobit screeenshot oboch. Najdes to po kliknuti na ipocku v pravo pri nazve tvojej siete.
23. januára 2011 o 10:22 #246453
ruidosÚčastníkty brdo. to ako? naskocila uplne ina IP-cka. ked je to aktivne tak je tam ina ip a ked je to uz neaktivne tak ina IP. co stym?
23. januára 2011 o 10:30 #246456eFkoOo
Účastníkpevne priradit ipcku?
23. januára 2011 o 10:35 #246458
howoarangÚčastníkno to je divne, to by robit nemalo…
ak mas na domacej wifi DHCP server, tak by ti mala zostat stale rovnaka IP na iphone pokial tam wifi nevypnes a nezapnes znova..
ja to tak mam a mam iphone s wifi pusteny aj 3 hodiny a stale je pripojeny na net23. januára 2011 o 10:40 #246461
ruidosÚčastníkved to .možno mam niečo zle nastavene v rutri,ale už ma to strešne žerie ked po 10 minutach,alebo aj po hodine chytím iphone a nic. musim do nastaveni vypnut,zapnut wifi a potom pokracovat. verte že ked to spravite 100-tý krat prestane vaas to bavit. ale RAul mal pravdu,nieco tam nie je v poriadku
23. januára 2011 o 10:55 #246463
JFK.ÚčastníkChyba bude jednoznačne v nasteveniach routra.
23. januára 2011 o 10:59 #246466
ruidosÚčastníkparada . som rad lebo iPhone4 kupeny v appstore UK :-) vie niekto poradit ako ten ruter nastavit? mam belkin od ST. ďakujem
23. januára 2011 o 11:16 #246476
JFK.ÚčastníkBelkin neviem, tie routre majú dosť odlišné formy nastavení.
PS: ako sa kupuje iphone v appstore?23. januára 2011 o 11:20 #246478
ruidosÚčastník:-) jednoducho,prides povieš že chces a kupiš :-) sestra žije v londone,tak mi tam zbehla a kupila jeden kusok na regenstreet
23. januára 2011 o 11:27 #246481
JFK.Účastníkasi si nepochopil tú iróniu, no nič kamaráde :D
appstore = obchod s aplikáciami, nájdeme v iOS zariadeniach
apple store = kamenný obchod na uliciach vo vybraných krajinách
PS: je to Regent Street :-)23. januára 2011 o 11:28 #246483
ruidosÚčastník:-) jo mas recht. musim sa polepšit v tej gramatike. Nevieš kde by som mohol zohnat radu ako nastavit ten ruter? ta wifina ma dosť žerie na iPhone
23. januára 2011 o 11:56 #246496
ruidosÚčastníkIP adresa a DNS pri zapnutej wifi na iPhone maju byt rovnake?
23. januára 2011 o 13:31 #246513
raulModerátorNie.
23. januára 2011 o 14:11 #246529
stefan.stefanovÚčastníkruidos odkial si?
23. januára 2011 o 14:12 #246531
wakkeeÚčastníkdns by malo mat vacsinou adresu tvojej gateway obvykle 10.0.1.1 alebo 192.168.1.1
23. januára 2011 o 14:13 #246532
ruidosÚčastníkstefan nerozumiem. prečo?
23. januára 2011 o 14:16 #246534
stefan.stefanovÚčastníkked nerozumies jednoduchej otazke, tak sa na to vykasli :D
keby si bol z ba, tak by som ti ho aj nastavil…23. januára 2011 o 17:03 #246565
ruidosÚčastníkjáááj. nepochopil som prepáč. myslel som že ma na to vplyv v akej som lokalite. maš belkina? pomožeš aspoň takto? ďakujem. nie som z blavy
23. januára 2011 o 21:41 #246682
raulModerátorskus vypnut QoS, nastavit lease time na never, retartnut router. Robi ti to problemy aj inde ako na iphone? Aky presne belkin mas?
Nedal si sem tie dva screenshoty, co som pisal na prvej strane. -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

