WD 1TB 2,5 palca

Domov Diskusné Fóra Nezaradené WD 1TB 2,5 palca

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69581
    PET
    Účastník (Participant)

    Kúpil som si tento HD ako externý k booku. Doteraz sa mi nepodarilo naformatovat ten disk. Neustále vypisuje error. Mal som ho v LaCie reggued cez FW 800. Skúšal som ho dať do MBPro 4.1 a tam naformatovať. Je zaujímavé, ze som ho tam dostal / ale bez tých drziakov /. Vlastne drží aj bez tých draziakov / to len pre zaujímavosť/svojou hrubkov. Chcem sa spýtať ako sa peprejavy nefunkcny čisto nový HD, točí sa, sem tam, cvakne,ale stále sa nedá dokončiť formatovanie. Systém ho pred instalaciou nájde. Diky za rady.

    #212437
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    skus ho pripojit k macu cez ten rugged ako ho chces pouzivat, potom otvor Disk Utility, klikni na ten disk aby si videl tabulku s partition, tam daj z current na 1 alebo kolko chces, uprav si velkosti ako chces, samozrejme format vyber Mac Os X extended journaled a potom dole mas Options a tam daj GUID partition table a potom uz len apply…

    #212441
    PET
    Účastník (Participant)

    To všetko som už spravil, aj cez ten LaCie aj v priamo v booku. A formatovanie prebehne len do polovice a už hodinu to stále formatuje a nič.

    #212450
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    skus naformatovat na FAT32 alebo nieco ine…ak ani to nepojde tak problem je v disku…

    #212451
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    vacsinou je problem prave v tom GUID alebo MBR..ze to treba zmenit…

    #212493
    PET
    Účastník (Participant)

    To všetko som spravil aj ten FAT 32. Teraz som sa vrátil a bok má duhove kolecko a formatovanie neukoncene. Jeden známi z veľkého BA studia / odborník na APPLE/ to videl a problém je vraj v disku.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.