Vymena baterie-Macbook White Unibody 2009

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Vymena baterie-Macbook White Unibody 2009

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84973
    lubomir121
    Účastník (Participant)

    Ahojte

    Chcel by som sa opytat ze ako je to s vymenou baterie pre MBW-Unibody ??? Rad by som ju vymenil pretoze mi cca 5 mesiacov bateria klesla na maximalne nabitie z 5450 mAh na 3924+- mAh a v hornej liste mi ukazuje “Vykonajte udrzbu baterie”. Hladal som po nete bateriu no vzdy mi vyhodilo vymennu bateriu pre MB White (ten starsi)

    Vopred Dakujem

    #306860
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    ahoj, nie je problem ju vymenit. Ak mas zaujem napis na stefanov@hd-servis.sk. a odkial si?

    #311064
    Macboook
    Účastník (Participant)

    Zdravim,

    rad by som obnovil tuto temu. Co to vlastne znamena “Vykonajte udrzbu baterie”? Lebo pred par minutami mi to vypisal MacBook (stary cca 2,5 roka). Bateria ma 310 cyklov, healt 76%.

    Dik

    #311094
    mathyk
    Účastník (Participant)

    kde pozerate kolko ma bateria cyklov a jej health?
    nemôžem to najsť, od včera mám novú batériu tak si to chcem strážiť.

    #311099
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    stefan.stefanov za kolko by si vedel predat bateriu na macbook white unibody late 2009?
    Vymenit si to viem aj sam som z TT

    #311109
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    cca 100 eur pis mail

    #311184
    Hurfo
    Účastník (Participant)
    #311208
    w4cko
    Účastník (Participant)

    mathyk –> informácie o systéme –> napájanie
    Hurfo–> neviem či si už DX objednával ale za prvé musíš počítat aj poplatky okolo toho a za druhé velmi by som týmto zošikmeným nedôveroval, aby si nebol prekvapený keď vymeníš baterku a vydrží ti jedno nabitie ;)

    #311213
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    Hurfo, ponukam hlavne kvalitnu bateriu to je jedna vec a druha dx je absolutna china a bateria ti po mesiaci dvoch zdochne… ale kludne objednaj, mozno budes spokojny a este co mi hovoril jeden zakaznik nepasuje presne do booku….

    #311214
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    a hlavne si postol zlu baterku… toto je na pro 15 a 17″

    #311356
    mathyk
    Účastník (Participant)

    tak ako píše Štefan, nešetri na čínskej batérii…Ja som teraz kúpil original Apple za 130E, videl som aj čínu za 80.
    Ale ak by mi odišla po mesiaci, tak by ma veľmi hrýzlo vo vrecku tých ušetrených 50E.

    #311363
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    Uz som kupoval a pouzival cinske baterky v macbookoch, ipodoch, iphonoch a inych telefonoch. Cena cinskej baterky je cca o 90% nizsia a ziadne problemy som s tym nikdy nemal. Dokonca vo fotaku Canon 450D mam neoriginalnu baterku za polovicnu cenu a je 100 krat lepsia ako ta originalna (original zacala skapinat uz po mesiaci pouzivania).

    Baterka je taka vec, ze ti moze skapat po pol roku ci je to original, alebo neoriginal… Zalezi od stastia na podareny kus. Originalna baterka ma vyhodu akej-takej zaruky, ale za tu cenu si radsej kupim 4 neoriginalne bez zaruky.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.