Utopeny iphone 4 servis

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Utopeny iphone 4 servis

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85304
    alpacino
    Účastník (Participant)

    Dobry den ,utopil som si iphone 4 ,obchodil som rozne servisi kde vycislili opravu na cca200-300 eur alebo,ze sa neda opravit vobec. Navstivil som servis znovu po pol roku ,kde vycislili opravu na 50 eur.Chcel by som sa spytat na vase nazory ci to nahodou nie je podvod a ci sa oplati utopeny iphon vobec davat opravit.Dakujem

    #308297
    iTuxx
    Moderátor

    Teoreticky sa da, ale na opravu ti nikto neda zaruku. Telefon moze fungovat tyzden, mesiac, rok,…
    Teda pokial sa nejedna o swap (tie opravy za 200-300€). Tam sa zaruka dava.

    #308298
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    alpacino: napis mi na ondronad@gmail.com, bud ti pomozem zabezpecit korektnu “opravu” alebo sa mozne dohodnut na kupe.

    #308299
    alpacino
    Účastník (Participant)

    Zda sa mi podozrive lebo za tri dni mali v tomto servise zisteny rozsah skod-teda cenu opravy , ale blizsie specifikovat ktore suciastky su zaoxidovane a nefunkce povedat nevedeli…

    #308302
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    A ako sa ten telefon sprava ked sa ho pokusis zapnut?? Za 50 Eur predpokladam, ze by ti vymenili asi tak baterku… Ak to chces skusit, tak mam jednu nahradnu.

    #308305
    alpacino
    Účastník (Participant)

    Drevoplech: nejde zapnut, nenaskoci nic … dal by si mi na teba nejaky kontakt? e-mail , diky

    #308307
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    napis mi na pavhal(a)gmail.com

    #312087
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    alpacino, uz to mas opravene? pripadne napis mail mam v profile…

    #312223
    majuska
    Účastník (Participant)

    dobry vecer, mozno hlupa otazka… spadol mi Iphone 4 do wc misy, hned som ho vybrala, pojde este alebo nie? dakujem

    #312226
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    majuska: skus ho susit a dat do niecoho co vytiahne vlhkost(vypnuty) najlepsie otvoreny. Ak by si s nim mala problem a chcela sa ho zbavit alebo nieco riesit napis mi na ondronad@gmail.com

    #312229
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    majuska pojde ale treba ho co najskor vycistit lebo lubi korodovat konektor na lcd a podobne. pripadne pis na mail v profile som z ba

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.