URGENTNI: Install Disc 2

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software URGENTNI: Install Disc 2

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #55136
    nemo
    Účastník (Participant)

    Zdravim,
    dnes mi prisel novy Macbook. Domu jsem se dostal az vecer. Uzasny stroj, ale…

    Chtel jsem si preinstalovat OS. Zbavit se balastu atd. Zformatoval jsem disk, vlozil Disc 1 a cekal. Chtelo to Disc 2. Vytahl jsem druhe DVDcko vlozil a… vyhodilo mi to to DVD zpet! Koukam a hle – v MacServisu mi k tomu dali 2x Install Disc 1!!!!!!!!

    Nevychazim z udivu! Mam pocitac smazany a uprostred instalace a nemam jak ji dokoncit! A je Patek vecer!

    Proto mam prosbu: Je tu nekdo, kdo ma a byl by ochoten vytvorit ISO soubor Dic 2 a dat ho nekam ke stazeni, abych mohl zacit pouzivat muj pocitac? Jedna se o DVD s verzi 10.4.10 (tzn., ze starsi DVD mi asi k nicemu nebude…)

    Byl bych hooodne vdecny. Neznam vubec nikoho v okoli, kdo by mel Apple, aby mi to na par minut pujcil… Je to muj prvni Mac. Tesil jsem se na nej jak blazen a ted tohle…

    Diky za odpoved a pomoc.

    #110111
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    mam taky pocit, ze to bude tvoj najhorsi vykend .. a halvne najdlhsi.. ja tak na tvojom mieste.. tak robim to co ta ” mlada pani ” z reklamy na 3bit xD

    #110112
    nemo
    Účastník (Participant)

    No tak jsem to castecne vyresil. Jednoduse jsem nedal instalovat iLife atd. Takze to to druhe DVD nepotrebovalo. Tohle uz pisu z jabka.

    V tomhle stavu to do pondeli vydrzim.

    Kazdopadne diky.

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.