upgrade na ios 5.0.1 ( ipad 2)

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes upgrade na ios 5.0.1 ( ipad 2)

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 21 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #306091
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Io: kazdopadne k teme – sucasny JB pre 5.1 je tethered, pre 5.0.1 len pre iPhone 3G S a starsie a pre prvy a druhy iPad. Stiahni si napr. z iClarified 5.0.1.

    Ale odporucam, nerob JB. Je to cesta k riadne dodrbanemu iOS. Pady, sekanie, slaba bateria. Na temy sa uplne vyser, to je cesta do pekiel.

    Jedna sa o hnusne zasahy do systemu a verte mi, je to citit. Kedysi mal JB zmysel, dnes uz fakt nie.

    #306092
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Lo si myslis ze ked si dáš témy tak vypadáš ako nejaký hacker pred kamarátmi?

    #306095
    Lemmy
    Účastník (Participant)

    Ked chces temovat, mal si si kupit android tablet :) moj skromny nazor. ios je sam o sebe krasny system

    #306102
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    Jozef, ja rozumiem, čo mi chceš povedať, ale celkom nechápem, či ti rozumieš mne. Samozrejme, že ak normálne pracuješ a dajme tomu, že zarábaš 1000€ mesačne tak jasne, že nemáš problém aplikácie si kúpiť. Keď budem chodiť do normálne práce a normálne zarábať tak potom si budem normálne aplikácie kupovať. Keby som s tým mal dobré skúsenosti tak ešte možno, ale keď aj s tými pár apps čo si kúpim mám zlé skúsenosti, tak len to vo mne vzbudzuje nechuť si ich kupovať. A ešte jedna otázka na teba: Ty si si všetko “nehmotné” veci ako hudbu, filmy, software vždy legálne kúpil? Nikdy si si nestiahol zadarmo nejakú mp3ku alebo film?

    #306105
    Lemmy
    Účastník (Participant)

    Prosimta. Dobrych 80% aplikacii ma Lite/Free verziu, cize nieje problem si aplikaciu vyskusat…
    Ja to vidim proste tak, ze ty mas v ipade mrte hier…Pretoze zaplatit si za 2-3 appky ktore ti skutocne treba (produktivita atd.) nieje problem.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 21 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.