upgrade na ios 5.0.1 ( ipad 2)

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes upgrade na ios 5.0.1 ( ipad 2)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84814
    Io (:
    Účastník (Participant)

    ZDravím

    Takze mam na iPade (2) 4.3.3 a chcel by som si tam hodit 5.0.1 a zaroven JB

    Tak kukam, uz to nepodje co ?:(

    #305977
    odklizec
    Účastník (Participant)

    5.0.1 jo, 5.1 ne.

    #305979
    Io (:
    Účastník (Participant)

    takze mi tma pojde hodit 5.0.1 ?

    #305985
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Jasne, ze pojde, stiahni si prislusny iOS a mas :)

    #305991
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    5.0.1 uz nepôjde, Apple podpisuje uz len restory na 5.1, cize ak si neulozil SHSH (tusim, ze na iPade 2 ani nejde ulozit), tak na 5.0.1 nerestornes.

    #305996
    Io (:
    Účastník (Participant)

    Nemal som cas skusit , chcel som dnes , takze nepojde ?

    #306004
    ocemk
    Účastník (Participant)

    Jasne ze pojde, sak si stiahni iOS 5.0.1 (daj si to googlu tam stiahnes) a sprav to cez Shift+restore

    #306007
    JFK.
    Účastník (Participant)

    pri iOS 5.1 už vážne nerozumiem načo si tam dávate tie JB :D

    #306012
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    JFK: na kradnutie apps, naco ine.

    Len premyslam, ako dusevne na tom musi byt biedne clovek, co si kupi zariadenie za 400 eur (minimalne) a potom kradne aplikacie za 79 centov az 5 euro…

    #306013
    odklizec
    Účastník (Participant)

    JR: to ti povim naprosto presne…prachbidne ;) Kdysi jsme se “opravnene” rozhorcovali nad cenama a nedostupnosti apps a hudby u nas. Tehdy jsem holt nemeli jinou moznost, nez ty veci krast. To ale bylo jeste v 90 letech. Ted kdyz tu mame appstore s cenama 1-5Eur, je fakt smutne koukat, ze pro plno lidi byla vyska ceny jen vymluva. Kradli by stejne, i kdyby ty veci staly 1-5 centu. Proste proto, ze muzou.

    #306044
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    odklizec: pod to sa kedykolvek podpisem.

    O financnej dostupnosti aplikacii pre Mac skrze App Store ani nehovoriac. Take bomby ako Pixelmator ci Aperture za taketo ceny, z hudby napr. Garageband rovno v Macu… iWork tiez za facku.

    Nuz, nepochopim.

    #306048
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    no tak napr. preto, že mám 16, ledva som našetril na polku iPodu, zvyšok mi doplatili naši z brigády im to postupne splácam… takže ak chcem apps tak to inak nejde… a nekúpil som si drahý iPod len na to, aby som čakal ďalšieho pol roka, na to kým budem mať prachy a môžem ho začať plnohodnotne využívať… ale JB nemám len nato… baví ma hrať sa so Cydiou a upravovať si systém podla seba…

    #306060
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    fanthomas: to je vyhovorka ako svina. Netvrd, ze 79 centov nenahrabes. Alebo 5 euro. To mas 1/3 bagety alebo 1 pizzu. Ale ta sa ukradnut neda tak lahko, ze?

    #306062
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    a tiež nemám chuť kupovať si hry keď napr. kúpil som si Real Racing 2 dostal som sa cca do polky a ďalej sa nedá… vždy, keď zapnem preteky odštartuje ma a prepne sa to do nejakej divnej kamery ako keby som to hral zo záznamu… môžem síce auto ovládať ale je to tak zložité že sa nedá udržať na dráhe… ďalej hral som na Androide skvelú hru SpeedX… povedal som si, že fajn, bavilo ma to tak to za to stoí kúpim si ju… hra bola síce fajn až na to, že z tej Androidovej verzie mala cca tak 20%… prešiel som ju za 15 minl. odkial mám vedieť či sa mi to nestane aj nabudúce…

    #306063
    JFK.
    Účastník (Participant)

    keď má niekto 4S a kradne apps čo stoja 0,79€ tak je to vážne smutné :D

    #306065
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    JFK: ak si to myslel na mňa, mám iPod, písal som to vyššie :)

    #306066
    basman
    Účastník (Participant)

    @fanthomas4 mas uplnu pravdu,nedaj sa aj velky idol tychto chlapcov (SJ) za mlada kradol,az potom ked zbohatol zacal sirit mudrost ze applikacie treba kupovat…mier

    #306081
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Aha, takze ako napisal odklizec. Fanthomas, basman. Vy nebudete kupovat aplikacie ani ked budu za 5 centov. Vy chcete kradnut. Ale ten iPad ste si uz neukradli, ani zradlo si neukradnete.

    Premyslam, ze preco. Aha, to je hmatatelne. Pekni studenti nam to rastu, pekna generacia. Potom sa ale nedivme, ze tu mame zlodejov politikov. Ved je to to same – kradez ako kradez. Predpokladam, a som si na 100 % isty, ze sa nad tymito kradezami strasne rozculujete. Hneva vas, ked vas okradne politik alebo casnik. Ale ani trosku vas netrapi ukradnut si aplikaciu, „pozicat“ si domacu ulohu od spoluziaka a v buducnosti coze, ukradnut diplomovku. Ved to nie je vidiet…

    #306082
    mato1
    Účastník (Participant)

    nehadajte sa on chel predsa iba poradit

    #306087
    Io (:
    Účastník (Participant)

    Applikacii tam mam dost , a ano mate pravdu ked mam iPad viem si zacvakat appky , ale o to nejde ja som chcel jailbreak skor na tie urpavy , temy , move2unlock hlavne !!

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.