Upgrade iPhone na iOS5.1

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Upgrade iPhone na iOS5.1

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84831
    cuba.czech
    Účastník (Participant)

    zdravím všechny, prosím o radu jak nainstalovat iOS 5.1 – pořád se mi nedaří to upgradovat.. ovšem už při připojení iP4 k MBP to vyhazuje toto – http://dl.dropbox.com/u/4284482/3.jpg
    no nic k upgradu:
    zkusil jsem přes nastavení v iPhonu ale háže to tuto hlášku – http://dl.dropbox.com/u/4284482/1.PNG zkoušel jsem to několikráte ale stále stejný efekt..
    zkusil jsem to přes iTunes tam mě zase čeká toto – http://dl.dropbox.com/u/4284482/2.jpg a nekonečné čekání
    Navíc se mi nedaří u iP ani restore.. tam je to stejné. Zkusil jsem obnovu dat na iP ale problémy stejné.. nemáte prosím někdo tip na další možnost? stáhnul jsem si kvůli tomu i znovu iTunes.. a to také nepomohlo
    Předem děkuji za Vaše tipy
    cuba

    #306118
    iPet0
    Účastník (Participant)

    máš iTunes 10.6 ?

    #306123
    howoarang
    Účastník (Participant)

    stahni si nový iOS 5.1 pre tvoj iPhone z nejakej stranky (pozor aby si nestiahol Beta verziu). Daj iPhone do DFU modu a pouzi restore cez iTunes. Samzrejme iTunes musis mat aktualizovany na verziu 10.6.

    #306128
    cuba.czech
    Účastník (Participant)

    iTunes 10.6 mám..
    -stáhnout iOS z webu někde no zo je oříšek.. víte někdo kde to hledat?

    #306136
    norika77
    Účastník (Participant)

    mne to robi presne to iste, do teraz som nemal jediny problem…. iTunes 10.6….

    #306141
    cuba.czech
    Účastník (Participant)

    je to smutne ale jsem rad ze nejsem jediny..sorry norika :-)
    navic nemuzu najit kde stahnout iOS bokem.. vse odkazuje na stranky applu kde to nejde.. :(
    a taky ti vyhuzeje Mac hlasku pri pripojeni iP ze: Camera no wound?

    #306143
    luki_no
    Účastník (Participant)
    #306146
    cuba.czech
    Účastník (Participant)

    za prvni dva linky dekuji, nysel jsem obdobne, ale nezacne se to stahovat.. v tom je ten problem ze jak je to z http://appldnld.apple.com tak to nejde,..

    nic mene diky za linky

    #306147
    cuba.czech
    Účastník (Participant)

    paradoxni je ze jse zkusil i restore pres DFU a vysledek stejny.. http://dl.dropbox.com/u/4284482/4.jpg
    jakmile se to pripojuje tak to je konec driv nez to zacne..

    #306148
    norika77
    Účastník (Participant)

    Camera no wound? tuto hlasku mi to nepise, akurat nemôzem spravit upgrade na 5.1, preco to mam hladat na inych strankach a robit to cez DFU mod? preco mam potom iTunes v stroji? kupujem si veci od apple kvôli jednoduchosti,spolahlivosti, to si môzem rovno kupit nejaky PC Windovs za tri kila, tel. android a budem mat co robit a riesit, na to ale nemam cas ani chut….

    #306151
    cuba.czech
    Účastník (Participant)

    souhlas, nic mene bez vyreseni to nerozchodime

    #306297
    Macintosch
    Účastník (Participant)

    Ak mam Jailbrek na Ip s Ios 5.0.1 moze upgreadnut bez problemu na 5.1 ? Ci ako na to mam tyzden IP v jailbreaku … Prosim o radu dik

    #307500
    Pallydj
    Účastník (Participant)

    Macintosch mozes upgradovat bez problemu ale jb stratis a pokial viem este nieje Untethered jailbreak na 5.1 ak ta stve ikonka updatu a si s jb spokojny tak je aplikacia ci tweak co tuto ikonku schova ak nechces nadalej jb tak updatuj je to na tebe :-)

    #310835
    Pallydj
    Účastník (Participant)

    tiez som mal tento problem t je jedno z rieseni prelozene v google translate dufam ze bude uzitocne u mna to zabralo je to funkce staci prepisat subor hosts tak ze uplne ho vymazete alebo ho nahradite textovim dokumentom

    Vyberte súbor hosts (zvyčajne si môžete nájsť svoj súbor hosts v C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc).
    V ponuke Úpravy a zvoľte Kopírovať.
    Potom kliknite v ponuke Úpravy znovu a zvoľte Prilepiť. Tam by teraz mali byť duplikát súboru hosts s názvom “Kópia zástupov” (Windows XP) alebo “hostitelia-Copy” (Windows Vista / 7).
    Pretiahnite pôvodný súbor hosts na plochu. Ak potrebuje systém Windows vaše povolenie pokračovať, kliknite na tlačidlo Pokračovať.
    Presuňte tlačidlo Kopírovať zástupov “(Windows XP) alebo” hosts-kopírovanie “(Windows Vista / 7) na plochu.
    Kliknite pravým tlačidlom myši “Kopírovať zástupov” (Windows XP) alebo “hostitelia-Copy” (Windows Vista / 7) a zvoľte Otvoriť. Môžete byť vyzvaní k výberu programu, ktorý chcete použiť na otvorenie tohto súboru. Dvakrát kliknite na položku Poznámkový blok.
    Keď sa otvorí Poznámkový blok, kliknite v ponuke Úpravy a vyberte Vybrať všetko. Potom z menu Úpravy vyberte príkaz Odstrániť.
    Z ponuky Súbor, zvoľte Uložiť. Zavrieť Poznámkový blok.
    Presuňte tlačidlo Kopírovať zástupov “(Windows XP) alebo” hosts-kopírovanie “(Windows Vista / 7), dokument zo svojho počítača späť do pôvodného umiestnenia. Ak potrebuje systém Windows vaše povolenie pokračovať, kliknite na tlačidlo Pokračovať.
    Kliknite pravým tlačidlom myši na tlačidlo Kopírovať zástupov “(Windows XP) alebo” hosts-kopírovanie “(Windows Vista / 7) súbor a vyberte príkaz Premenovať. Typ “hosts” (bez úvodzoviek) a stlačte Enter.
    Reštartujte počítač a skúste sa pripojiť k serveru aktualizácie softvéru.

    #310841
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Na Macu a unixovych systemoch sa hosts nachadza v /etc/hosts

    #310847
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    pripadne kto ma problem a je z ba, napiste na mail v profile a rad urobim :)

    #310849
    poper
    Účastník (Participant)

    asi by stacilo ho len vymazat
    to co v nom defaultne je, system nepouziva

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.