UnRarX

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #55423
    Anathos
    Účastník (Participant)

    Ake mate s tymto softom skusenosti? Mne sa zda celkom idealny, jednoduchy pre mac os x…

    http://unrarx.sourceforge.net/

    #111300
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Skoro všetci máme Stuffit… Ale zaujímavé!

    #111330
    Dominik Balogh
    Účastník (Participant)

    UnRARX pouzivam na kazde rozbalovanie RARov. Vie vyuzit aj PAR(itne) subory pri chybach. Je spolahlivy.

    To sa neda povedat o Stuffit-e.

    #111334
    mato63
    Účastník (Participant)

    Ja tiez pouzivam UnRarX,velmi dobry software. :)

    #111335
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Stuffit mi ešte ani raz nezlyhal.

    #111340
    Dominik Balogh
    Účastník (Participant)

    Milan: mne casto :) Mnoho ZIPov nevedel rozbalit alebo rozbalil s poskodenymi datami.

    #111344
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    To som prekvapený. Momentálne mám tú novú 12 a som spokojný. No ale dobre že hovoríš. Stiahnem si aj ten UnRarX. :)

    Stuffit sa však ešte vždy zíde pri sitx, sit a pri predpotopných formátoch. Tiež sa mi páči, že ak chcem rozbaliť alebo zbaliť viac súborov, stačí ak ich hodím do poradovníka.

    #111362
    nemo
    Účastník (Participant)

    Ja jsem take spokojeny. Nemel jsem s tim jediny problem. Dela to, co delat ma.

    #111441
    nico
    Účastník (Participant)

    tiez som mal problem, ze StuffIt nerozbalil nieco, co som potom rozbalil napr. cez Unarchiver

    #111444
    DoNaLd
    Účastník (Participant)

    The Unarchiver rulez

    #113740
    monroemax
    Účastník (Participant)

    Ahoj
    takze na rozbalovanie .rar suborov odporucate UnRarX, Stuffit?
    Na nete som nasla ze existuje aj Winrar pre Maca nemate s tym niekto skusenosti?

    #113742
    Anathos
    Účastník (Participant)

    Hej existuje, ale je to “Command line only”, cize softik s manualnymi prikazmi. Nieco ako old school rar, co sa pouzival este v DOSe. (stare dobre casy)

    #113744
    toki
    Účastník (Participant)

    Pravdou je, ze STUFFIT rozbali podla nalady. :-) UNRAR ma sice debilne ovladanie (ale aj to je take rozporuplne), ale mne rozbalil vsetko. Ja osobne mam jedno i druhe, ale myslim, ze UNRAR je lepsi.

    Dovi dopo.

    #113747
    dex
    Účastník (Participant)

    StuffIt pri rozbaľovaní predovšetkým zaheslovaných rar súborov nie je dostatočne spoľahlivý. UnRarX je pekný program, ale podstatne rýchlejší od neho a zároveň tiež zadarmo a o nič neochudobnený je RAR expander.
    http://rarexpander.sourceforge.net/

    #314822
    ovi77
    Účastník (Participant)

    odporucam Rucksack (archiver)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.