Tmave flaky pod displejom na iMac 27

Domov Diskusné Fóra Ostatné Tmave flaky pod displejom na iMac 27

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 21 až 38 (z celkového počtu 38 )
  • Autor
    Príspevky
  • #292671
    SKYklop
    Účastník (Participant)

    aj ty moj. bol tam prach pod sklom, videl som ako ho mechanik odstranil, a nasalo ho zas. to ze mas ine flaky je smutne, ale ja mam svoje. bye.

    #292676
    mylanko
    Účastník (Participant)

    Na teba som sice vobec nereagoval, ale ak mas chut si podebatit, tak mozme :P

    #292678
    Glog
    Účastník (Participant)

    Debili na druhú. :-D Prečítajte si predošlé diskusné príspevky v téme, než na ňu reagujete.

    Ja som prišiel trochu ponadávať na Apple. Sú to babráci a dobre im tak, keď urobili taký stupídny dizajn. Sklo pred displejom… komu to napadlo…

    #292694
    raul
    Moderátor

    Glog, ty si dizajnersky guru :D
    Myslim, ze im to, prave naopak, velmi vyslo. A su aj chyby, hold..

    #371092
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Sice neskoro ale predsa. Displej samozrejme vymenili este minuly rok v ramci zaruky. Novy LCD slapal bezproblemovo az dodnes kedy su na nom zase tie flaky co boli aj na prvom.
    Teraz je uz iMac samozrejme po zaruke takze cakam kym sa to pomaly a postupne rozsiri po celom displeji

    #371093
    shadower
    Účastník (Participant)

    nemal by si mat zaruku znova 2 roky min na display ?isiel by som ze sa chyba prejavila aj po zaruke …a uvidis co povedia

    #371094
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Spytat sa samozrejme mozem ale po skusenostiach s nasimi servismi o tom tazko pochybujem

    #371099
    shadower
    Účastník (Participant)

    alebo si ti skus vyhadat …prip. soi …poskusaj …co sa moze stat ?

    #371103
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ono je standardne na meneny diel 24-mesacna zaruka? Nevyznam sa v tomto moc

    #371104
    bakosmi
    Účastník (Participant)

    dost casto mavam tmave flaky na klavesnici, prvy krat som si vylial nescu jacobsu plny hrnek rovno do klavesnice (wired)… popral som v isopropyle, potom isla do umyvacky na pol hodinu bez tablety a o 2 tyzdne ked sa poodparovala vlhkost slapala len niektore klavesy trocha blbli… odkedy mi potom zena nastrazila velky pohar plny vody za otocenu stolicku a vylial som do nej ten, o 2 tyzdne voila, slape ako nova…

    odvtedy ziadne skvrny na imacu neriesim.

    #371106
    Glog
    Účastník (Participant)

    Tú predposlednú vetu som musel prečítať trikrát, kým som pochopil, že nie žena, ale klávesnica šlape ako nová. Koľká irónia, že keby išla do umývačky stará, efekt by bol presne opačný.

    #371111
    bawy
    Moderátor

    eraserv6: na menený diel máš 24 mesačnú záruku. Na betón. O to ľahšie uplatniteľné, ak je to rovnaká vada = “precedens”.

    #371117
    ONDREJ03
    Účastník (Participant)

    A mozem pridat moju skusenost,tak ja vlastnim IMAC z roku 2007.Je to prvy hlinikovy model IMAC 7,1.
    To co tu popisujete bolo u mna sposobene prachom a musel som vycistit i jednotlive vrstvy displeja cize komplet ho rozobrat.Tento zakrok som urobil cca pred rokom a spojil som to i s vymenou povodneho disku za novy.Z mojej skusenosti mozem povedat ze je to sposobene prachom ktory prechadza od spoda a prejde skrz displej a jeho jednotlive vrstvy.Asi najviac ho bolo na svetlovodivej vrstve.Aby som predchadzal tomuto javu tak som oblepil vysokopenostnou paskou boky displeja.Najnovsi IMAC uz tym netrpi pretoze displej a sklo tvori jeden celok ktory je zlepeny.

    #371118
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    bawy: Diki za info, velice si ma potesil-:))).
    Ondrej: Ty si rozlepil LCD???

    #371121
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Este mala podotazka : Voperoval som donho ako hlavny disk SSD, ktory je nalepeny pod DVD mechanikou a 3.5 HDD ostal na svojom mieste ako datovy disk. Samozrejme ze LCD muselo ist predtym uplne dole.
    Nebude tym spekulantov v servise tento fakt vadit? Nebudu sa odvolavat na to ze bolo s LCD neodborne manipulovane a zaruku neuznaju?

    #371122
    ONDREJ03
    Účastník (Participant)

    eraserv6: ano rozlepil a komplet rozobral cele lcd.Tym vlozenim ssd podla mna pada zaruka .

    #371124
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Takze pozeral som preberaci protokol, iMac bol zo servisu vydany 18.11.2011, cize nebol LCD meneny pred rokom ale dvomi, jedneho by z toho jeblo.

    Ondrej : Pozeral som nejake videa a myslim ze by som to urcite zvladol, diki za tip

    #405187
    ????
    Účastník (Participant)

    no, idem posielat iMac 27″ (ten tenky, late 2012) do servisu. mam prach v spodnych rohoch, zacinaju sa objavovat aj svetle flaky. mam poistenie Mondial a kazali mi to poslat to Netsolution, s.r.o. v BA

    som zvedavy

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 21 až 38 (z celkového počtu 38 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.