SÚŤAŽ o iPad 2

Domov Diskusné Fóra Ostatné SÚŤAŽ o iPad 2

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78354
    marco11SK
    Účastník (Participant)

    V spolupráci s NMTR vyhlasujem súťaž o 16GB iPad 2. Nechceme žiadne pridanie do failbook skupiny či na twitteri, stačí poslať mail na nmtr@me.com s odôvodnením prečo by ste ho mali získať práve Vy.
    Vyhráva najoriginálnejší mail. Súťaž je privátna a končí sa 1.8.2011. Good luck :-)

    #269252
    raul
    Moderátor

    Kto vyhlasuje sutaz?

    #269253
    marco11SK
    Účastník (Participant)

    NMTR, výhru venujem ja.

    #269254
    vlasy
    Účastník (Participant)

    Noro Matúš Tomáš Rudo

    #269255
    raul
    Moderátor

    a vyhra bude od marco11sk :D

    dakujem za ponuku, pochybnejsie sutaze sa tazko hladaju :D

    #269257
    marco11SK
    Účastník (Participant)

    :-) áno, ja som stelesnenie pochybnosti. Mám teraz viac iPadov a nepotrebujem všetky predávať.
    Kto chce, zapojí sa a kto nie nech nechá tak. Súťaží bude časom viac, toto je len malé macblog exclusive promo. A nie sme žiadne oficiálne združenie, tobôž nie spoločnosť. Viac ukáže čas.

    #269263
    raul
    Moderátor

    Nechcem ta urazit, ale pozri sa na to z nasho hladiska. Ty by si sa do niecoho podobneho zapojil? Kto vie, ako mozu byt udaje a informacie z mailov a dalsej komunikacie (uz len mailove adresy) zneuzite atd…

    Proste, dam ti radu: ak chces robit sutaz, dohodni sa napriklad s Macblogom a rob to pod ich zastitou atd. Urcite budu radi a najdete aj mnoho zaujemcov, ktori si budu transparentnostou a spolahlivostou istejsi.

    Zakladat vlakno na fore urcite nie je vhodne.

    Ak si seriozny a naozaj tym nic nesledujes, tak sa podla mna na tuto malu kritiku, snad konstruktivnu, neurazis…

    #269266
    marco11SK
    Účastník (Participant)

    Nezapojil, za posledné tri mesiace som mal doma asi 20 iPadov, další by som nepotreboval (to aby som sa na úvod pochválil). Samozrejme sa nemám dôvod urážať, je to ozaj konštruktívna kritika. Garantujem že nikoho mailové adresy nebudú zneužité, ani ich nemám ako zneužiť, resp. využiť. Vedeniu som písal nedlho po založení témy o “úpadku”, bohužiaľ doteraz bez odozvy z ich strany. Ozaj by som to radšej riešil s ich spoluprácou.

    #269294
    Anonymný
    Neaktívny

    ralf musis to riesit? ak to je podvod tak je, vacsine ludi poslat jeden mail nerobi problem – kludne si nato mozes vytvorit jednoucelny novy mail a nemusis sa bat zneuzitia. tak isto do mailu nemusis pisat ziadne kontaktne udaje. ak by si vyhral zrejme ti na ten mail napisu.
    bol by to uplny idiot co by sa takymto sposobom snazil ziskat dake “cenne” udaje, pretoze takto sa ziskat nic neda, preto tej sutazi celkom verim. a uz to prosim ta dalej neries, ked nechces tak sa nezapajaj.
    pre mna je tato sutaz omnoho zaujimavejsia ako sutaz typu odporuc nas na facebooku, lajkni nas na facebooku atd.

    #269308
    JFK.
    Účastník (Participant)

    “ja by som ten iPad daroval deťom v Afrikeeeee :P ”
    -yes, dúfam, že som vyhral :DDDDDDD

    #269319
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    JfK. a nevieš ako to budu v tej afrike nabíjať? A tablet stratí hodnotu, keď bude bez využitia internetu :)

    #276166
    David511
    Účastník (Participant)

    Ahoj dnes by mal byt koniec sutaze ako ste uviedli ..a kedy bude znamy vyherca ?:)

    #276206
    zmija
    Účastník (Participant)

    No podla mna dnes :-)

    #276214
    David511
    Účastník (Participant)

    No tak mohol by :)

    #276222
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    som zvedavy :)

    #276224
    obor
    Účastník (Participant)

    Raul, zial ma marco11SK pravdu. Pokial by bolo na http://www.macblog.sk vsetko v poriadku, tak by takuto temu nikto nedovoli zalozit. Asi zostava len sledovat novinky a na diskusiu sa vykaslat.
    Ostatni – fesaci, musite mat naozaj asi 15+. Uz vidim ako ma niekto doma 20 iPadov a nevie sa dockat ako vam jeden za odpoved na mail posle. Apple ma v US velmi dobry zakaznicky servis, ale taketo nieco si ani oni nemozu dovolit.
    A ako sa daju zneuzit vase udaje – bude neskoro, ked sa budete cudovat, ako to spravili…

    #276259
    zmija
    Účastník (Participant)

    Uz nebudte vsetci taky posrany z toho zneuzitia udajov :-)) som zvedavy ako mna zneuzije :-))

    #276268
    macblogger
    Účastník (Participant)

    spammeri su coraz lepsi.

    #276314
    David511
    Účastník (Participant)

    ty obor a raul a vsetky vy pesimistke hlavy …je to len vasa chyba ze sa tak skepticky pozerate na taketo veci ..preco by dakto zneuzival udaje ..a k tomu normalnym ludom co iba hraju o ipad ..to by si skor vyhliadol nejake spolocnosti alebo co ..ale je to na vas ..ked ste hlupaci a nikomu neverite je to vasa chyba a nezapajajte sa tu ..aspon budem mat vacsiu sancu na vyhru :) a nech sa vam dari v zivote s takym uzasnim pristupom :D serus :D

    #276315
    n3lson
    Účastník (Participant)

    :D :D dzinda??

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.