STV 3 online na MAC

Domov Diskusné Fóra Ostatné STV 3 online na MAC

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Autor
    Príspevky
  • #58390
    Marek Falis
    Účastník (Participant)

    Na Safari ani na FireFox nefunguje online STV3, uvedené odkazy na sfunkčnenie sú len na aktualizáciu cez explorer, ktorý nepoužívam. Nie je to po 1x, keď poskytovateľ zanedbáva tieto prehliadače, alebo sa že by sa jednalo o slabší lobing predajcov? Som viac menej užívateľ tejto platformy zvyknutý ťuknúť a funguje to. Ale … Ďakujem za reakciu.

    #129309
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    A čo sa vlastne pýtaš? Či je to lobing? Trt. MS im ponúkol riešenie za využitia ActiveX a oni ho využili. Čo je na tom zlé?

    #129313
    branike
    Účastník (Participant)

    ešte, raz, ako pôjde trojka na Mac OS? Po nainštalovaní aktiveX

    #129315
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Potrebuješ IE. Posledný pre Mac OS bol v roku 2000, takže už iba cez Parallels, VMWare, alebo BootCamp.

    #129357
    zero0x
    Účastník (Participant)

    vyuzijem topic a spytam sa zainteresovanych, ci ide stv3 cez dvb-t v kosiciach.. dik

    #129358
    EmElEn
    Účastník (Participant)
    #129366
    zero0x
    Účastník (Participant)

    keby som chcel studovat stranky urobil by som to, chcem iba vediet ci to uz ide v kosiciach, ak niekto vie, napiste

    #129368
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Občas je lepšie prekonať lenivosť, ako sa stále spoliehať na 24 hodinovú podporu zdarma.

    #129578
    dex
    Účastník (Participant)

    No hanba kardinálna pre STV!!! Celá ich Trojka beží na Mac clusteroch, cez XSany a tí magori ju sprístupnia cez ActiveX??!! Nech idú do pr*ele. ActiveX je proprietárna magorina, ktorá przní internet už nejakú dobu. Nemá najmenší zmysel používať ju, pokiaľ teda niekto nechce zvýhodniť najhorší OS na svete. Kurňa. Mohli použiť množstvo iných spôsobov a hneď niekoľko lepších a technologicky omnoho pokrokovejších ako… Tri bodky.

    #129579
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    V tomto je super ojoJOJka. Majú najlepší archív a live stream zo všetkých Slovenských televízií.

    #129581
    Marek Falis
    Účastník (Participant)

    Dex ďakujem za vysvetlenie, aj za reakciu. Aktive X teda namám nainštalovať? Ešte raz ďakujem.

    #129583
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Ani nemôžeš… :D

    #129586
    stranger
    Účastník (Participant)

    A neda sa nainstalovat Internet Explorer podobne ako v Linuxe cez Wine?
    Skusal som toto

    http://www.kronenberg.org/ies4osx/

    ale bezuspesne.

    #129590
    dex
    Účastník (Participant)

    Ak neviete bez activex vydržať, jediným rozumným riešením je emulácia Windowsu cez VMware, príp. Parallels.

    #129603
    Marek Falis
    Účastník (Participant)

    Zatiaľ fungujem na Power Book G4

    #129604
    morlor
    Účastník (Participant)

    to stranger:
    isiel si podla postupu na webe? mne to slape bezproblemov s Darwinom cez X11(iba IE6,ked som zaskrtol beta IE7 ani tuk), len to pekne vytazuje procesor po dlhsej dobe(vetraky tocia ako besne), to by som radsej riesil cez VM or Parall

    #129632
    stranger
    Účastník (Participant)

    Mam nahodeny Boot Camp, ale niekedy mi staci len kuknut cez IE a nemam koli tomu chut restartovat. Darwin nie a nie rozbehat. V Linuxe mi IE cez wine funguje v pohode…tu mi to visi na Creating Wine Prefix

    #129647
    sento
    Účastník (Participant)

    to zerox:

    mne 3jka ide cez antik, prostrednicvom firefoxu s vlc pluginom…

    -s-

Zobrazuje sa 18 príspevkov - 1 až 18 (z celkového počtu 18 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.