Studenti – ako plati zlava 5%?

Domov Diskusné Fóra Ostatné Studenti – ako plati zlava 5%?

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 21 až 34 (z celkového počtu 34 )
  • Autor
    Príspevky
  • #146383
    stn001
    Účastník (Participant)

    Tým mysleli, že väčšina programov má aj licenciu pre študenta, no tie nie sú určené na komerčné účely.

    #146388
    macblogger
    Účastník (Participant)

    proste si v tvojej skole vypytaj – na riaditelstve nech ti vystavia potvrdenie o navsteve skoly , ti prides do apple , vyberies si produkt ktory si chces kupit , pri pokladni pred blokovanim im povedz ze mas potvrdenie o navsteve skoly a chces si uplatnit zlavu 5% a uni ti to nablokuju so zlavou 5% , chces to vysvetlit este detailnejsie alebo uz si to pochopil ?

    #146389
    Laky
    Účastník (Participant)

    to macblogger- to si myslel ako mna? lebo ja som to stou 5% zlavou chapal.

    #146393
    macblogger
    Účastník (Participant)

    nie teba anathosa

    #157892
    Frankie
    Moderátor

    Ta zlava sa vztahuje len na pocitace a softver? alebo aj na iPody?

    #157893
    mylanko
    Účastník (Participant)

    Frankie: Zlava plati na vsetko. Aj na prislusenstvo k iPodom. Aspon na apple.sk, ale myslim ze SWP alebo Traco nebude vynimkou.

    #157895
    scarecrow
    Účastník (Participant)

    Na vsetko teda nie, na klavesnicu ani na mys ti 5% nedaju. Na pocitace a na software ano, respketive ti ponuknu studentsky software.

    #157901
    mylanko
    Účastník (Participant)

    No tak aspon na apple.sk plati zlava urcite na vsetko.

    #157907
    Frankie
    Moderátor

    No ja som bol dnes v iStyle a mi povedali, ze na iPody sa zlava nevztahuje.

    #157909
    mylanko
    Účastník (Participant)

    Objednaj si to cez internet na apple.sk. Tam aspon donedavna platila zlava aj na iPody. Ak je skladom, o dva dni mas iPod doma.

    #157921
    lukiboy
    Účastník (Participant)

    Cely iStyle…. swp.sk, maczone.sk, apple.sk. Vsetci ti poskytujú 5% zlavu na vsetko.U Traca neviem, ked som pred 4 rokmi kupoval iPod, neuznali mi ju, resp. uplatnil som si ju az po ukonceni transakcie cez kartu, tak mi dali zadarmo k nemu nabijacku a folie, v hodnote zlavy…A momentalne, po dobrych vztahoch vramci zamestnancov a majitela, nakupujem len tu.

    #157933
    scarecrow
    Účastník (Participant)

    Nieco podobne som zazil ako Frankie. Povedali mi v iStyle, ze na klavesnicu sa taktiez 5% zlava nevztahuje.

    #157936
    mylanko
    Účastník (Participant)

    Hmm radsej by som si to overil v SDS (apple.sk) pretoze iStyle vlastne patri spolu s SDS do tej istej skupiny (dalo by sa zjednodusene povedat, ze SDS dohliada na iStyle) a neraz sa stalo, ze v iStyle nevedeli presne co a ako mali predavat, takze aj ked ti nieco take povedali priamo tam, nemusi to platit na 100%. Mne osobne sa to nezda a nevidim dovod, preco nedavat zlavu na klavesnice. Este ked som pracoval v SDS, tak sa pozeralo len na to, ci si zakaznik uplatnuje zlavu a nikto si nevsimal co je predmetom objednavky vo vztahu s touto zlavou. Proste sa tam supla zlava ci uz to bol nejaky Mac, iPod, mys, software alebo len nejake puzdro na iPod a pod ..jednoducho sa to nikdy nepridelovalo podla toho co si clovek objednal, ale sa riesilo len to, ci poslal nejake potvrdenie.

    #157950
    scarecrow
    Účastník (Participant)

    mylanko: mas pravdu, celkom ma to aj zarazilo, ze neposkytuju zlavu studentom, kedze to je v podstate po vsektych online storoch vsade rovnake. Je to vec na zamyslenie a presetrenie…

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 21 až 34 (z celkového počtu 34 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.