stahovanie

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76384
    ando1997
    Účastník (Participant)

    da sa stiahnut hra do iphonu cez safari ? ne cez appstore .

    #257188
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    nie, iba ak mas jailbreak

    #257190
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    zalezi aka hra…ak je to webapp hra, ktoru staci dat zalozku na plochu a spustat sa bude viac menej nezavysle od safari tak ano, ale je ich fakt malo…ak myslis beznu hru z appstore, tak nie

    #257216
    Julien
    Účastník (Participant)

    Velmi by pomohlo keby si objasnil aky mas problem…pokial mas slaby net na kompe tak hry sa daju stahovat aj cez iPhone pokial mas wifi pripojenie pokial mas JB a nemas wifi pripojenie a chces stahovat kradnute hry tak cez google normalne…apefile…filedude…mediafire…atd.

    #257229
    ando1997
    Účastník (Participant)

    mam wifi ale cosi mam z compom cize nemam ako dat hry do iphonu a ucet na appstore nemam.a ked dam stahovat cez safari napr z rapidshare tak mi napise ze cez safari sa neda stahovat ci co . da sa cez daaki iny prehliadac?

    #257231
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    ak chces stahovat nieco z rapidshare cez MOBILE safari (to je to co mas v iPhone) tak toto urcite fungovat nebude pretoze to nema telefon kam ulozit. Aplikacia safari totiz nema pristup na filesystem.
    V AppStore su nejake programy ktore vedia tahat subory ale stale ti to bude nanic pretoze tie stiahnute aplikacie nenainstalujes – na to potrebujes iTunes.
    Jedinym riesenim bude Cydia alebo si zriadit – cez telefon – ucet na itunes store a tahat aplikacie priamo na telefone cez appstore aplikaciu.

    #257235
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    no bez uctu na appstore nic moc nestiahnes :D a ked mas jailbreak tak cez cydiu, ne?

    #257248
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    no cez cydiu nainstalovat installous (zdroj neuvadzam, nechcem warezit – podla zaujmu napisem na e-mail) a cez ten stahovat aplikacie cez internet na asi 7 serveroch (megaupload, fileape, filedude, mediafire, zshare, 2share, 4shared)

    #257250
    iMartin
    Účastník (Participant)

    bez iTunes uctu mozes ten iPhone rovno predat :) nechapem, ze preco si to nezriadis, ved sa da aj bez kreditky. a snazit sa to obchadzat instalaciou cez safari? naco?

    ak mas nejaku aplikaciu na spravu suborov nainstalovanu (kludne z AppStore), tak zo safari vies stahovat a otvarat rozne subory. ja pouzivam iFiles.

    btw nie je ten ucet potrebny uz na aktivivanie iPhonu?

    #257259
    ando1997
    Účastník (Participant)

    Ako sa dá obísť kreditka?ten môj cOmp urobím ale až o tizden a cem daake hry viete.čiže ak mám daakeho správcu súborov tak bi sa aj dalo sťahovať cez Safari?

    #257297
    iMartin
    Účastník (Participant)

    kreditka sa obide tak, ze bez prihlasenia sa pokusis stiahnut FREE aplikaciu a vyzve ta, aby si sa prihlasil alebo registroval. tak das registraciu a vyplnas udaje, no a ked dojde na kreditky, tak tam bude moznost “None”. ALE, neviem ci to funguje aj na iPhone takto. cez iTunes je to na 100%.

    Aplikacie sa nijako nedaju stahovat cez safari! (mozno s jailbreakom to nejak ide) So spravcom suborov vies napriklad stiahnut .zip a rozbalit to, otvorit v nejakom editore, upravit, naspet do spravcu, zazipovat a odoslat dalej.

    #257338
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    mam taky silny pocit, ze iFiles je app zo Cydie. a bez kreditky sa mozes na slovensku normalne zaregistrovat.

    #257340
    ando1997
    Účastník (Participant)

    uz som sa zaregistroval cez comp.. díki :)

    #257342
    iMartin
    Účastník (Participant)

    iFile je zo Cydie, iFiles je normal z AppStore.

    #257344
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    ahaaa, no tak preto. ak by som ja navrhoval mail app na iPhone, tak by som ju nazval iMail.

    #257421
    Julien
    Účastník (Participant)

    Som rad ze si problem vyriesil sice stale presne nechapem o co ide ale ucel je splneni :D

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.