SSD Pomoc

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware SSD Pomoc

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90096
    Adam123456
    Účastník (Participant)

    Ahojte pozeral som a moc som toho teda ohladom tohto problemu co mam nenasiel , nahodil som ssd namiesto dvd-rom , hned ako zapne sytem tak vypise eror ze sa nedal nacitat , v disk utility ale normalne nabehne jeho nazov chcel by som nan nahodit novy system cisty install a tak som skusal naformatovat a stale mi vypisuje error ze Operation couldnt be completed , Cannot allocate memory . Mam ho prehodit namiesto normalneho disku ked chcem nan hodit system alebo to je jedno ? a v com moze byt ten error ?

    #335948
    Adam123456
    Účastník (Participant)

    Nepozna niekto riesenie prosim ?

    #335955
    Anonymný
    Neaktívny

    Urcite si daj SSD ako primarny disk pre system a klasicky disk do dvd-bay, na ktory budes ukladat data a v podstate vacsinu casu pracovat. SSD nema velmi rado caste prepisovanie velkych suborov.

    #335962
    Adam123456
    Účastník (Participant)

    a myslis ze v tom bude aj ten error ?

    #335963
    gman
    Účastník (Participant)

    adam, presne ako pise steve. nema vyznam mat SSD a pouzivat ho len tak, ze ho mam. ked, tak spravit backup systemu, SSD ako systemovy a normalny HDD namiesto mechaniky

    #335964
    Adam123456
    Účastník (Participant)

    ano chcel som to tak aj urobit , no len som akurat nemal inbusacik co som potreboval tak som hodal namiesto mechaniky , disk nacitalo ale neda sa naformatovat pise ten error

    #335967
    Jaem
    Účastník (Participant)

    Je jedno, kde je ktory disk ulozeny (sam mam SSD ako systemovy namiesto mechaniky). Problem moze byt v zlom zapojeni kabla. Disk je potrebne inicializovat (napr. pomocou drive genius), ale da sa to aj tak, ze po starte pocitaca podrziz Cmd+R, vyberies Disk Utility a disk das inicializovat.

    #335968
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Zozen si patricny imbus a daj ho miesto klasickeho disku. Take srobovaciky stoja par korun.

    #335982
    Adam123456
    Účastník (Participant)

    a nemoze to byt tym ze mam este Snow Leoparda? moze to byt ze by SL nepodporoval ?

    #336113
    palo s.
    Účastník (Participant)

    SL urcite podporuje SSD, operacnemu systemu je jedno ci sa v disku krutia magneticke platne alebo cirkuluju elektrony v kremiku. Operacny system len komunikuje s rozhranim cez zakladnu dosku.

    #336153
    Adam123456
    Účastník (Participant)

    Tak diky za rady , disk som prehodil za primarny ten som dal do caddy , a uz to slo naformatovat , cista instalacka spravena a ide ako blesk .

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.