sluchadla

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware sluchadla

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81719
    Spongi
    Účastník (Participant)

    Caute,
    Chcel by som si kupit nove sluchadla k svojmu ipodu a rozmyslam nad Shure SE210. Kedze velke sluchadla mam uz pokrk chcel by som nieco do usi, ale s kvalitnym zvukom. Nemate niekto nahodou s tymito sluchadlami niekto skusenosti ?

    #288199
    Spongi
    Účastník (Participant)

    nikto nic ?

    #288211
    dunaj6
    Účastník (Participant)

    nemam s nimi skusenosti, ale kamarat mal ra nejake super specialne znackove do usi… a hrali dost o nicom… viem ze si napisal ze mas plne zuby velkych sluchatiek.. ale skus sa pozret na AKG K450, ja osobne som s nimi maximalne spokojny.. a ked sme pri tom.. niesu ani take obrovske :)

    #288229
    Spongi
    Účastník (Participant)

    no ja som mal koss porta pro hraju v pohode sennheiser -x 100 hraju super ale proste chcem stuplaky. viem ze kvalitne stuplaky hraju velmi dobre, otazka je ci su tieto kvalitne :D

    #288234
    suley
    Účastník (Participant)

    sorry tie Shure SE210 nepoznam, ale nedavno som kupil koss i150. mal som obavy ako budu hrat taketo stuplaky, musim ale uznat, ze dost v pohode. milo ma prekvapili. mam aj porta pro, ale tieto 150 sa mi zdaju o nieco lepsie.

    #288258
    Spongi
    Účastník (Participant)

    Tie su super hej no. Len vsade citam ze shure su naozaj kvalitka tak ci nahodou niekto nema skusenosti ale dik :)

    #288274
    iTuxx
    Moderátor

    shure su kvalitka, urcite budu lepsie ako Porta Pro (mam aj porty a vystriedal som aj niekolko stuplakov a vsetky hrali lepsie, dokonca aj take co boli defaultne k nejakemu mobilu).

    #288306
    Spongi
    Účastník (Participant)

    super, tak dik som rozhodnuty pre Shure SE210 potom napisem co a ako :) dik

    #288555
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    so Shure rozhodne neprehlupis.

    #288797
    bloko
    Účastník (Participant)

    Bose!!

    #288830
    Spongi
    Účastník (Participant)

    bose ma pokial viem len jedny stuplaky. A tie som mal moznost vyskusat a uprimne bose robi skvele repraky ale s tymi sluchadlami to nevychytali. Ale teraz rozmyslam ze ci http://www.progamingshop.sk/sennheiser-ie-6-p-2272.html alebo tie Shure SE210 :D

    #288832
    iUser
    Účastník (Participant)

    ja mam celkom dobre skusenosti s Klipsch S5i, maju skvely zvuk, ale tak to je moj osobny nazor, shure ma kamarat a je hovori, ze je s nimi tiez nad mieru spokojny. jedine co vadi mne aj jemu, je ze obcas sa stuple uvolnia a po niakom case ich musis naspat pritlacit do ucha, to je ale asi u vsetkych.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.