Sims 4

Domov Diskusné Fóra Hry na Macu Sims 4

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
 • Autor
  Príspevky
 • #105903
  Melisa
  Účastník (Participant)

  Dobry den, stahujem si Simsa, pomocou videa na youtube. Zatial mi to ide po krok s terminalom, neviem ako to pouzit, snazim sa uz po 10000x.. v popisku je : Follow these instructions: First move the msxml3.msi file to your desktop. After you move the file, open Terminal and type in mv ~/Desktop/msxml3.msi /Users/YOURUSERNAME/.cache/winetricks/ms­xml3
  Of course, change YOURUSERNAME to the actual username on your computer. Then press enter. Make sure it looks exactly like it does above. There should be a space before /Users. Your username should be in the same case as it is on your account. Don’t make it all uppercase.
  nic mi nevyhodi, ani nic sa nestane, zvacajne mi vypise: Not a directory.
  Este sa chcem opytat, ako zistim Username ? nb som dostala od otca a on ho nevie… neviem robit s Macom velmi, dakujem za kazdu radu. :)

  #408237
  P1x3L61
  Účastník (Participant)

  Ahoj, nikdy som nepočul o takomto spôsobe legálnej inštalácie, asi si hru kúpila od pofidérneho predajcu, buď ho kontaktuj o pomoc s inštaláciou alebo pýtaj späť peniaze.
  The Sims môžeš jednoducho kúpiť v App store alebo na Origin: https://www.origin.com/en-ie/store/browse/mac-download?q=Sims

  #408238
  JFK.
  Účastník (Participant)

  Keby sa voláš povedzme napríklad Anna Biela, tak tvoj username defaultne bude:
  annabiela


  @pixel
  :
  Dobre vieš, že dievča piráti podľa videa na YouTube, tak nehraj moralistu :))

  #408239
  P1x3L61
  Účastník (Participant)

  JFK. na fóre je warez zakázaný, dal som jej odkaz na obchod kde sa dá hra kúpiť. Kde je problém? To ako sa k návodu dostala ja neviem a nebudem ju predsa obviňovať z pirátstva (vieš, že dievčatá sa v tom nemusia vyznať a niekto ju mohol oklamať) :))

  #408240
  JFK.
  Účastník (Participant)

  veď nič o Wareze tu nepíšeme :-(, len vravím, že zbytočne jej posielaš oficiálny obchod, lebo ona to zjavne kupovať nechce a ani to nerieši jej problém :D

  #408241
  P1x3L61
  Účastník (Participant)

  hovoriť za iných nie je správne :-( Neviem čítať myšlienky a neviem ako k tomu návodu prišla, ale rešpektujem presunkciu neviny a predpokladám, že dievča je obeťou a kúpilo si hru a dostalo takýto návod, všelijaké podvody existujú, a toto je jeden potenciálny :D

  #408243
  JFK.
  Účastník (Participant)

  ach ty si starý lišiak :D ale tak ako… mohla by aj ona odpísať dpc :D :D

  @Melisa
  : prečo nič nevravíš :'(

  btw: je to prezumpcia neviny (od anglického ‘presumption’ predpokladám)

  #408244
  iTuxx
  Moderátor

  Je to jednoznacne warez, lebo odicialne sa nemusi nic prekopirovavat. Hra je na 100% riesena jednoznacnou instalaciou z origin klienta po zakupeni. Ine sposoby nie su legalne a tu ich riesit nebudeme.
  Ak by som sa mylil a jedna sa o nejaky druhy instalacie patchu alebo co, temu odomknem. Zatial musim zamknut lebo porusuje pravidla.

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
 • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.