Sim city 4 – OT

Domov Diskusné Fóra Nezaradené Sim city 4 – OT

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 21 až 32 (z celkového počtu 32 )
  • Autor
    Príspevky
  • #130400
    marek
    Účastník (Participant)

    dtto

    #130408
    renad
    Účastník (Participant)

    dtto

    #130443
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Chcete s tým niečo urobiť? :)

    EDIT: Mimochodom, všimol som si, že máme tému v koši. Ale aspoň ju nezmazali. Ďakujem

    #130445
    marek
    Účastník (Participant)

    jasne, ale clovek nema cas prispievat a vobec
    macblog mam rad

    #130448
    dex
    Účastník (Participant)

    Áále, nedramatizujte, MacBlog proste trpí stareckou demenciou :-P

    #130450
    marek
    Účastník (Participant)

    a utokom pubertakov :-)

    #130455
    renad
    Účastník (Participant)

    Nie je čas prispievať, a ani veľmo nie je čo prispievať.
    Zdá sa že “macy” nám fungujú, systémy šlapú, … nie je čo opravovať (maximálne tak popraskané alebo poškriabané plasty, prípadne kdo sa nudí tak môže aspoň svoj odladený systém rozhasiť nejakými “skvelými” free doplnkami výrobcov tretích strán).
    A tak len potichu čítame, sem-tam zo zúfalstva zababreme do bazárových tém, aby sme aspoň čo-to okomentovali, zavtipkovali a kde nám pripomienky aj tak onedlho vymažú.

    Budúcnosť vidím v iPhone !!! :-) – musíme si ich všetci kúpiť !!! aby sme rozumeli tým ostatným, ktorí ich už majú.
    Lebo čo nová téma – to iPhone, iPod alebo bazár. A môžeme veselo ďalej diskutovať. :-)

    #130457
    dex
    Účastník (Participant)

    Bullshit. iPhone je tak neskutočne primitívny a tak strašne nepokaziteľný, že kým sa nejaký analfabet nezačne špárať do jailbrakeu, nechápem, ako môžu vznikať problémy.

    #130493
    Tommy_Verceti
    Moderátor

    EmElEn… fórum je moderované v záujme udržania čo najvyššej výpovednej hodnoty.. je určené pre ľudí ktorí potrebujú ppomôcť nie ľudí ktorí potrebujú zabiť čas a odbavovať sa arogantnými poznámkami. Mazané sú témy aj príspevky ktoré sú v rozpore s pravidlami…
    k tejto téme: v koši sa ocitla kvôli tomu, že je opäť úplne mimo tému a príspevky nemajú žiadnu výpovednú hodnotu k téme…

    čo sa týka článkov sú zameráne taktiež na stále sa rozrastajúcu komunitu apple užívateľov na slovensku … profesionáli nemajú problém si zistiť všetky informácie skôr prípadne nájsť to čo potrebujú v priebehu niekoľkých sekúnd na googli… avšak macblog poskytuje informácie pre bežnú verejnosť, čerstvých switcherov a začiatočníkov ktorí sú v celej problematike noví a hľadajú nejaký server kde sa dozvedia praktické tipy a triky a dianie okolo apple … netreba zabúdať ani na to, že je leto a dianie sa skoro úplne sústreďuje na iphone keďže sa rozšírilo jeho pôsobenie o množstvo krajín medzi ktorými je aj slovensko a česko… poznámka že články sú iba prekladmi je v podstate pravdivá… ak ide o novinky tak je to väčšinou súhrn informácií z internetu nie z prvej ruky… súhrn pre slovenskú mac komunitu… niektoré informácie sa inak ako prekladom ani riešiť nedajú… hlavne fakty ktoré v slovenčine nezmeníš… snahou nie je upravovať fakty aby nešlo o preklad ale snaha je o prínos súhrnu všetkých noviniek zo sveta… aj keď to niekedy znamená preklad viacerých zdrojov…

    macblog nie je ani sa nesnaží byť vysokošpecializovaným serverom pre profesionálov… je ich málo a takýto server na slovensku nepotrebujú….
    nebolo by zlé keby ste rozumeli aj úlohe moderátora… zaujímavé že s množstvom pravidelných návštevníkov som nemal nikdy žiaden problém avšak s Tebou (40x rezignujúcim) MLN/EmElEn / čo si mal predtým sú problémy stále… nemám ich ja osobne ale ostatní užívatelia… vždy keď je konflikt objavíš sa tam aj Ty väčšinou pri zrode… keď chceš pomáhať pomôž no nezvyšuj si tu svoje sebavedomie múdrymi rečami vytiahnutými z internetu … máš tuším 16 rokov užívaj si život a jeho ostatné stránky nielen sedenie za macom a dokazovanie si že všetko vieš a všade si bol.. máš pekné sny tak sa ich drž .. táto cesta k ním však nepovedie obávam sa… nechcem sa s Tebou hádať ani to nemienim urobiť , verím že si inteligentný a nadaný chlapec len niekedy svojim správaním presadzuješ opak… nerob to

    za chvíľu celú túto tému zmažem pretože je iba OT…

    btw. mohli by ste brať ohľad aj na to že mám dnes narodeniny tak by som mal rád v hlave iné problémy ako tieto .. čo tak ďalej spolunažívať na fóre v mieri pomáhať si a nevytvárať zbytočné problémy a dusno? asi by som chcel veľa

    #130494
    915715
    Účastník (Participant)

    Si jednicka – Tommy_Verceti!Z dusa mi pises!Krasne narodeniny!

    #130495
    renad
    Účastník (Participant)

    Šicko dobré.

    #130650
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Pekné narodeniny. Veľa šťastia, zdravia a trpezlivosti.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 21 až 32 (z celkového počtu 32 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.