restore

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 37 )
  • Autor
    Príspevky
  • #106447
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    Caute,
    dnes som vymazal nejake subory z telefonu ale vcera som spravil zalohu, ak dam obnovit zo zalohy vratia sa mi spat? ked som to skusal vypisalo mi ze nie je dostatok pamate, potrebuje to tolko pamate kolko ma ta zaloha ?( myslim ako celkovo obsadene miesto v gb v iphone ?) a ako to spravit ze to obnovim zo zalohy ? vymazat cely telefon a potom hned obnovit zo zalohy?

    #411218
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    je to surne vie niekto poradit?

    #411219
    JFK.
    Účastník (Participant)

    tak napísal si to trochu ako málomocný, nečuduj sa že ti nikto neodopisuje :D
    všetko ti ostane, normálne sprav restore, pri restore žiadne volne miesto či čo nepotrebuješ,…

    #411220
    ????
    Účastník (Participant)

    treba po vymazani telefon nahrat novy program a pockat aspon 20 sekund, lebo pride dinosaurus a zozere ti to cele! :)

    zalezi o ake subory ide. inak existuje http://www.imactools.com/iphonebackupviewer/ , dokaze to zobrazit a skopirovat subory zo zalohy

    #411221
    shadower
    Účastník (Participant)

    nastav si pri zalohe co chces zalohovat, niektore veci zbytocne zalohovat …
    da logiku ak mas 10gb fotiek a zapnute zalohovanie aj tych tak ti miesto nebude stacit :D

    #411224
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    JFK ved pisem ze dam obnovit zo zalohy a vypise mi ze na iphone nie je dostatok volneho miesta(nemam ho vymazany ale mam tam este stale vsetky ostatne subory)

    #411225
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    s3030150 ja nechecm zobrazit zo zalohy data ja som vymazal aplikaciu jednu kde boli nejake data chcem pomocou obnovenia zalohy vratit tu aplikaciu spat a aj s datami

    #411226
    ????
    Účastník (Participant)

    to ti restore urobi, ale musis mat prazdny telefon

    #411228
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    ked ho dam teraz vymazat a budem chciet obnovit nebude mi to aj aktualizovat ios ? lebo to nechcem

    #411230
    JFK.
    Účastník (Participant)

    apple ti podpíše najnižší 9.0.2, takže tak…. ale teraz si nie som istý či ti to nepustí ani restore bez update, nfm, s30 bude vedieť

    #411231
    ????
    Účastník (Participant)

    pokial nemas jailbreak, tak mozes pouzit to devastacne tlacitko Erase all content and settings.

    pripadne predtym este vyskusaj pomazat vsetko rucne a obnovit zo zalohy

    #411232
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    JFK prosim ta iba k veci

    #411233
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    mam jailbreak je to problem?, kebyze mam pomazat vsetko osobitne nedomazal by som sa a este by aj tam bolo malo miesta pre celu obnovu

    #411236
    ????
    Účastník (Participant)

    ked mas jailbreak, nepomozem, sorry. neviem s istotou povedat ci to budes vediet takto spravit

    #411239
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    Ved co by tam robil problem jailbreak?

    #411240
    ????
    Účastník (Participant)

    ved skus a uvidis, telefon sa po Erase nerozbehne. holt, dan za jailbreak, je toho plny google

    #411242
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    akoze nesledujem to tu co ste tu za komunitu ale JFK nechapem o co ti ide? spravas sa jak decko ved sa normalne pytam.

    s3030150 : preco by som nerozbehol iphone?

    #411243
    JFK.
    Účastník (Participant)

    lebo si si nabúral iOS treťou stranou, systém nie je stabilný a nespráva sa tak ako by sa mal… vymazanie dát môže sposobiť vážny rozvrat vnútri systému, kedže to máš jailbreaknuté.

    ale skúsiť to môžeš a daj nám potom vedieť :DD

    #411246
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    ale ved stale som mal jailbreak doteraz a vzdy ked som nieco pokazil na iphone som spravil cez itunes obnovu akurat zmizol jailbreak len teraz sa bojim aby som nemal update lebo nechcem novy iOS

    #411248
    Zpstyle
    Účastník (Participant)

    omg neviem co si tak proti tomu jailbreaku? ja myslim ze kvoli tomu ze sa da zadarmo vsetko stahovat ale ja ti serem cele appky ja to mam kvoli tweakom

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 37 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.