Repro

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #100443
    thomaskosut
    Účastník (Participant)

    Kupil som si MacBook Pro 13″ a chcel by som k nemu dake 5.1 repro . dajte mi daky tip.

    #384111
    iTuxx
    Moderátor

    ak sa mozem opytat: ako ich chces zapojit k macbooku? Ten ma len 1 jack.

    #384112
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    iTuxx: uplne normalne.. Vacsina 5.1 zostav (pre PC) ma zosilovac umiestneny v Subwooferi a z neho potom ide jeden jack-jack kabel priamo do PC. Opravte ma ak sa mylim ale ja som to mal doma takto zapojene. Dokonca teraz mam 2.1 repro tiez iba s jednym jack-jack kablom.

    K teme: Ja mam doma HK Soundstick III 2.1 a uplne mi to staci. Neviem ci velmi potrebujes priestorovy zvuk ale ja som sa ho vzdal kvoli otravnej kabelazi po celej izbe. Treba aj napisat kolko si ochotny investovat do novej zostavy.

    #384113
    thomaskosut
    Účastník (Participant)

    cez optický výstup ?

    #384114
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    Prípadne zainvestovať do USB zvukovej karty s 5.1 výstupom

    #384150
    strycek2
    Účastník (Participant)

    buďto repro, čo má v sebe výhybky, aby mu stačil jeden vstupný signál alebo treba ext. zvukovku…inak si neviem predstaviť, ako chceš z Macu dostať signál pre 5.1…btw. Logitech mával celkom použiteľné…

    #384155
    ????
    Účastník (Participant)

    ide o to, ci chce mat 5.1 zvuk, alebo “kvazi 5.1” stereo namixovane nejakym DSP v reproduktoroch (hore spominane 2.1)

    Macbook ma iba stereo vystup. na 5.1 bez externej zvukovej karty je mozne pouzit opticky kabel a dolby digital alebo DTS dekoder. nerozumiem co pomoze repro co ma v sebe “vyhybky”

    #384156
    iTuxx
    Moderátor

    5.1 sustava sa nikdy neda pripojit na MBP priamo. Sustava ma totiz 3 jacky. Takze bud sa to spravi cez externu zvukovku (alebo reciever), alebo sa to prepoji žebrácky pospajanim 3 jackov dvoma redukciami do 1 jacku, ktory sa potom pripoji do macbooku. V tomto pripade ale nema 5.1 kanalova sustava ziadny zmysel. Celkovo, na hudbu je 5.1 nezmysel.

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.