Reklamacia klavesnice Macbook Pro 13 2018

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Reklamacia klavesnice Macbook Pro 13 2018

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #551599
    dunaj6
    Účastník (Participant)

    Ahojte, je tu niekto kto uz riesil reklamaciu resp. garancnu vymenu klavesnice na MacBook Pro 2018? jedna sa o znamy chybu kedy pri jednom stlaceni klavesy sa stlaci klavesa 2x…

    zaujima ma priebeh celej tejto opravy ak si tym uz niekto presiel.. robili vam to v SWISS? alebo v CCC? bolo v vsetko v poriadku? ako dlho to trvalo?

    Nerad davam taketo veci z ruky a uz duplom na slovensku lebo sa k tomu spravaju tak slovensky.. ja si davam na veci pozor a vyzeraju ako nove a viem z vlastnej skusenosti ze ked raz za den mate spravit 20 pocitacov tak sa k nim nebudete spravat vzdy ako k vlastnym.. :D

    pripadne ak niekto ma vseobecne skusenosti s SWISS a CCC kludne to sem hodte.. pokial viem to su jedine 2 autorizaky v BA…

    diky moc

    #551600
    Avatar photokajzer soze
    Účastník (Participant)

    ja mam aktualne v swisse, mali by mi menit cely case kvoli klavesnici, tak uvdiim

    ale myslim ez by to malo byt ok, nemyslim si ze si mozu dovolit nejake suflikantsvo v dnesnej dobe certifikacii a podobne

    #551602
    Bobona
    Účastník (Participant)

    Mna osobne tato vymena “potesila” uz po 2 mesiacoch od kupy.

    Bol som to dat vymenit v Swiss servise.
    Vymena prebehla bez problemov do 2 dni od donesenia do servisu.
    Meni sa cely top-case, cize aj bateria.

    #552543
    Avatar photokajzer soze
    Účastník (Participant)

    mne to zacalo po zaruke kedze pocas zaruky som ho pouzival s externym monitorom iba

    do vymenneho programu to nepasovalo a nemal som energiu sa hadat

    #552545
    dunaj6
    Účastník (Participant)

    kajzer – dnesna doba certifikacii neznamena nic.. mam auto lepsej znacky a po vymene oleja za ktoru si uctuju asi tolko ako za ojazdenu fabiu som si nasiel dolamany kazdy plast pri kazdom filtri co menili :D vsetko sa nakoniec vyriesilo ale aj tak… a takto to funguje uplne vsade :( mam znamych co robili vo fixservise… sam som volakedy opravoval iPhony… niektori ludia co mi narozpravali ze “povedali mi v servise” je vhodne na napisanie knihy :D takze preto som obozretny…

    #552546
    dunaj6
    Účastník (Participant)

    bobona – 2 dni zneju fajn aj to ze ide cely topcase… jedine co som sa docital ze tam nejdu nove casy ale refurbished takze otazka je ci baterka ide nova alebo ostava.. treba pozret kolko ma cyklov lebo ked mi namontuju tvoj stary 2 mesacny opraveny case tak super budem mat “novu baterku” ale ked niekomu daju moj kde ju uz cca rok zhavim neviem ci sa potesi chapes :D este sa chcem spytat data ti ostali ci si musel obnovovat zo zalohy?

    #552547
    dunaj6
    Účastník (Participant)

    kajzer ked ti to vratia opravene kludne pozri kolko ma baterka cyklov a hod to sem uz len zo zaujimavosti…

    Ako ze nepasovalo do programu vymeny? opravujes to na vlastne naklady? ak to neni tajne kolko za to chcu? to bude stat pomaly ako novy mac nie?

    (nejde to vsetko poslat v jednom prispevku asi je tu limit znakov :/ )

    #552548
    Avatar photokajzer soze
    Účastník (Participant)

    ale certifikacia je sanca ze si to musia strazit, ale verim ze individualne pochybenia su mozne ako vsade

    nejako som pozabudol na vymenny program a opravoval som si sam podla navodu a nebolo to dobre

    vymenu si hradim sam

    dam vediet ako to dopadlo

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.