Reklamacia iPhone 5 v zahranici

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Reklamacia iPhone 5 v zahranici

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #94433
    Madenio
    Účastník (Participant)

    Ahojte, mate niekto skusenost s reklamaciou iPhonov v zahranici? Vzhladom na to, ze nemam s PPI absolutne dobre skusenosti, budem reklamovat svoj iP5 v Apple store vo Svajciarsku. Pokial viem tak iP zakupeny v EU + CH je mozne reklamovat v ktorejkolvek z tychto krajin.
    Problemom vsak je, ze ako sa postavi slovensky servis k takejto vymene pocas druheho roku zaruky, v pripade, ze by doslo k problemom na vymenenom kuse. Lebo nepredpokladam, ze by mi v apple store dali nalepku do slovenskeho zarucneho listu :)

    Btw. neviete, kto ma oficialne nastarosti servisovanie iPhonov v Rakusku? Neviem sa to nikde docitat.

    Dakujem

    #356505
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    SK servis sa k tomu nepostavi nijak, aj keby si tu reklamoval v duhom roku zaruky, servis pozna tvoju zaruku lebo sa preklopia udaje o telefone zo stareho na nove IMEI. Teda zaruka a vsetko bude na novom IMEI. Jedine komu to moze vadit je operator lebo nema zaznam o zmene IMEI.

    #358986
    Madenio
    Účastník (Participant)

    Takze skusenost: vytvoril som si appointment na Genius bare v Apple store Zurrich, povedal chlapcovi, ze mi fici lightning konektor len z jednej strany a bez toho aby si to vobec vyskusal, mi doniesol novy iphone. Za 3min nebolo co robit.

    Inak mimo zaruky stoji swap 230chf co je asi 200e.

    #358987
    FilipHreus
    Účastník (Participant)

    Gratulujem :) Myslím že toto by sa na slovensku stať nemohlo…

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.