Rada-Macbook black 4,1

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Rada-Macbook black 4,1

  • This topic has 5 odpovedí, 4 hlasy, and was last updated pred 12 years by J.
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85283
    J
    Účastník (Participant)

    Caute,

    Chcel by som sa spytat na vas nazor ohladne moznej predajnej ceny tohto mojho macu.
    Kupovany bol na vianoce 2008(myslim, ze vtedy uz nastupovali tie hlinikove, tento bol v zlave-cize mohol stat nejakych 950-1000 eur-neviem dostal som ho ako darcek).

    Specifikacia je : intel c2d 2,4 Ghz 2GB memory, Intel GMA X3100 144 mb, s hardwareom som nic nerobil, je to original specifikacia. Nainstalovany je OSX Leopard.

    Aku cenu by som mu mal dat aby bola realna sanca ho predat? Mac2Sell hovori okolo 450 eur, to by samozrejme bolo super, ale pride mi to cena, za ktoru ho nepredam.

    Baterka je prekvapivo v dobrom stave, CoconutBattery hovori ze ma za sebou 967 cyklov a pri tom stale 90% kapacitu. Diky moc za kazde info.

    #308204
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    400 az tych 450 eur je vcelku realna cena. Za tolko cca idu aj na eBay.

    #308210
    Mito
    Účastník (Participant)

    J: Ahoj, mal by som záujem. Možeš tu napísať mail kde by som sa ti mohol ozvať?

    #308217
    J
    Účastník (Participant)

    určite, adresa:jakubpalenik@gmail.com, napis a nejako sa dohodneme.

    #308270
    palo s.
    Účastník (Participant)

    Ja som svoj early 2009 s nvidia9400 v septembri 2011 horko tazko predal za 360. Verzia kupena na slovensku so 4gb ram. Bez najmensej chyby. Takze 400,- povazujem za vela. Myslim to v dobrom, nie ze sa na mna nahnevas :)

    #308271
    J
    Účastník (Participant)

    ved sa uvidi, vycistim ho, vylestim a snad sa s niekym dohodnem

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.