PS3

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74519
    Io (:
    Účastník (Participant)

    šak jasne … neikto my musel zmazať tému !!! že…. . chcel by som sa spýtať jak sa na tom PS3 GTA 4 dá zmeniť jazyk na slovenčinu alebo češtinu ? ( ak sa to teda dá )

    PS bratranec to PS3 nema jailbreaknute

    #244914
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Ty si neuveritelne mimo…na MacBlogu chces poradit s PS3 !!!
    A co je lepsie…este aj s GTA IV ?!?!?
    Najlepsia je tato tema ala staznost aby sme ta zacali lutovat ako ti ukrivdili ked ti zmazali tvoju temu ktora tu VOBEC ALE VOBEC nemala co hladat.
    O hrach je miliarda fan stranok a o PS3 tak isto a neuveris, su aj v slovencine aj cestine.

    Asi si si pomylil forum…

    #244917
    Julien
    Účastník (Participant)

    lo zacinas tu robit poriadny spam… nepoznas google OMG pytas sa tu na PS3 co ma s Applom spolocnu akurat aplikaciu na iOS cez ktoru sa da s PS-kom spojit….a na torrenty ktore tu ani nemaju co robit lebo koniec koncov je to piratstvo a okradanie predajcov o com tu bolo pisane “mimochodom” ze take temy nemaju byt.
    A nepochopil som ani to ze mate s bratrancom jeden ucet reg je free tak si urobte kazdy svoj.
    OMG

    #244918
    iUser
    Účastník (Participant)

    http://www.ps3zone.sk/

    ako ti radi julien, najprv hod do googlu, ci je dake forum, ktore zodpoveda tvojmu problemu.

    macblog je skor urceny pre temy spojene s apple produktami. napr.: ak by si riesil PS3 a monitor
    apple cinema, tak potom pouzi toto forum.

    #244925
    Rusubr
    Účastník (Participant)

    Lo ty si neuveriteľne zarytý hlupák ….to je neuveriteľné TOTO JE APPLE FORUM a nie tvojho sprostého PS3 a ešte sa sťažuješ že ti vymazali tému ? Ja by som ti dal aj na hubu ……strašný si spamer….

    #244930
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    Rusubrovi ide zase karta :D uz druha tema v ktorej mu nakladas kamo,chiilll :D a ps3 neni sproste a pokial by sa to nejak tykalo mac/apple tak kludne nech temu zalozi, ako aj iUser pisal, aale druha tema o tom istom,to uz naozaj nie :)

    #244932
    Rusubr
    Účastník (Participant)

    No po prvé áno zakladá dve témy ale pyta sa veci co nemaju nic spolocne s APPLE……..ani nehovori o tom ze ma PS3 napojene do apple obrazovky nic….sproste decko …

    #244934
    Io (:
    Účastník (Participant)

    sory chalani fakt sory :(

    #244935
    Io (:
    Účastník (Participant)

    ok toto bol fakt zly napad…fakt prepacte…ale tie torenty no proste som to… sory .. mozem sa zdekovat..ak chcete..

    #244936
    Julien
    Účastník (Participant)

    Zatial tvoj najlepsi prispevok :D

    #244939
    Io (:
    Účastník (Participant)

    haha velmi vtipne :D
    Nie proste prepáčte…tie torenty som myslel že mi pomôžeťe aj ty …no …
    a to ps…len som to potreboval narychlo vediet a minule ste reagovali dost rychlo…mate tu dost PS3..a gtacka…
    prepacte este raz..

    #244941
    Rusubr
    Účastník (Participant)

    Ale to veď to dá rozum že keď vidíš že je to apple blog tak že ti neporadíme a ani ti nevieme poradiť ved urob jednoduchú ved …..www.google.sk……PS3 forum…..hotovo.

    #244942
    Io (:
    Účastník (Participant)

    ano ja som doteraz všetko hladal cez google..hej hej ale proste som to potreboval dosť rýchlo…už nebudem spamovat..

    #244946
    denton
    Účastník (Participant)

    “potreboval dost rychlo” …. je tu niekde pisane, ze na tomto fore sedi partia operatorov pripravena odpovedat na kazdu otazku zivota 24hod denne?

    #244947
    Io (:
    Účastník (Participant)

    Nie nie tak som to nemylsle….myslel som to tak že vy tu reagujete pomerne dost rychlo…a viem ze aj vy vlastnite konzolu “ps3”.. atd..

    #244948
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Neda sa nastavit cestina ani slovencina.

    #244964
    petiar
    Účastník (Participant)

    Už to tu locknite a nekŕmte trollov!

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.