Problem z iTunes 7.7

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Problem z iTunes 7.7

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 21 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #128565
    Count Grishnackh
    Účastník (Participant)

    to piggee:

    :) ROFL :) Toto by ma nikdy nenapadlo, MacBlog ako zoznamka :).

    #128569
    Sachmer
    Účastník (Participant)

    ot
    polovica tejto temy je maximalne OT taak aj ja budeem trosku…neviete kedy budu cca predstavene nove iPody? viem ze teraz na jesen, len neviem ci si mam kupit iPod teraz, alebo pockat az budu novee a potom si ho nechat poslat od znamych z usa…diki :) ;)…
    nechcelo sa mi koli jednej otazke zakladat novu temu :)

    #128575
    Count Grishnackh
    Účastník (Participant)

    to Sachmer:

    Ahoj. Keď sa nemaže (zatiaľ) tak treba písať aj OT, Tommy to aj tak potom zmaže … Dobre, že si kvôli takej otázke nezakladal tému.

    Ja tiež plánujem kúpu iPodu touch, tiež z USA. Takto Ti poviem. Ak Ťa kúpa neponáhľa, počkaj do toho septembra/októbra. Pravdepodobne by mohli byť predstavené nové iPody v októbri, ktorý je, ako isto vieš, ich mesiacom. A ak aj nebudú nové (o čom silno pochybujem), tak určite 2x zväčšia kapacity iPodov a znížia ceny. Keď zvážiš, že 8 GB iPhone 3G stojí 199 dolárov (+mesačné poplatky za paušál u AT&T) a 8 GB iPod touch až 299 dolárov, ktorý nie je 3G, nemá GPS, GSM a kameru … tak Ti je jasné, že Apple buď zníži ich ceny, po prípade uvedie nové modely. Ale aj to je len môj predpoklad, nedrž sa ho na 100% …

    #128581
    Amarok
    Účastník (Participant)

    ty si snad uplny…jaaaj… o chvilu presedlam na linux koli tomu ze na ich forach sa temy aspon daju citat… omfffg …. uz ma to celkom prestava bavit … zaseraz sa vratim k teme…
    nevymazavaj itunes library subor lebo tam je setka tvoja hudba(pravdepodobne) .. to xmlko je index tvojej library tak to nehaj tiez tak… vymaz setko o itunes zo zlozky library ktora je priamo na disku(spolu s documents,pictures atd..) potom z tvojej domovskej zlozky/library…skratka ako som napisal /Library a ~/Library (/ znamena kmenovy adresar, ~ znamena meno pouzivatela) … alebo pokial mas appzapper alebo apptrapp tak ho natvrdo vymaz z applications a stiahni a nainstaluj znova. (predtym zalohuj hudbu)

    peace seci a ukludnite sa podaktory…

    #128582
    Count Grishnackh
    Účastník (Participant)

    to Amarok: No nedá mi nezareagovať ani na Teba. Z Tvojich príspevkov som mal vždy pocit, že si v pohode chalan. Ale asi som sa mýlil. Doporučujem, aby si sa skôr Ty ukľudnil. Čo Ti tu stále vadí? Trošku sa odosobni, za to, že si zakomplexovaný, ja nemôžem. Neriešime tu debatu o počasí, niečo sa ma týpek opýtal, a ja som mu slušne odpovedal. Tak to chodí v diskusných fórach, vieš?

    #128598
    Pepek
    Účastník (Participant)

    Amarok : Huráá, tak som si spravil zálohu library a potom som to natvrdo zmazal a už to fachá, len som strávil trochu času kým som si nakopčil spať hudbu do iTunes ale hlavne, že to pomohlo. Moc dík

    #128692
    macgirl
    Účastník (Participant)

    chcem sa opytat len jednu otazku, tak nezakladam temu. Ak sa mi z iPodu vymazali pesnicky, ktore bohuzial nefiguruju v iTunes uz sa asi nedaju vratit nejak s5?? myslim bez pouzitia CD a podobne. Asi som to pohnojila vsak?

    #128737
    Sachmer
    Účastník (Participant)

    ked si vymazes z mobilu daky obr. a nemas ho v compe…myslis ze ho nejak pricarujes???
    …taak si to asi pohnojila…

    #128809
    raul
    Moderátor

    podla mna sa to musi dat: urcite existuje nejake recovery tool aj na iPod…

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 21 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.