Problém so synchronizaciou iOS 7 a iTunes 11.1

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Problém so synchronizaciou iOS 7 a iTunes 11.1

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96761
    Matej1
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň, nedávno som si aktualizoval softvér na mojom iPhone a aj iTunes,ked som si dával aktualizovať iPhone nemal som dosť volného miesta,tak som vymzal hudbu,iPhone som potom akutalizoval,všetko bolo OK,po aktualizácií som si chcel tú vymzananú hudbu dať späť do iPhonu,ale iTunes písal,že ho mám tiež aktualizovať,lebo inak sa nedokáže zo synchronizovat s iPhonom,tak som aktualizoval aj iTunes,pripojil som iPhone,začala synchronizácia,ale nezačali sa pesničky ani premiestnovať a už skončila,skúšal som aj samosttane iba Hudbu no nešlo to. Som z toho zúfalý,dúfam,že mi poradíte ako problém odstránit.
    Ďakujem.

    #377363
    Matej1
    Účastník (Participant)

    Poradíte mi dakdo ?

    #377365
    mynick
    Účastník (Participant)

    Matej, tento problem mam i ja. Menil som iphone, a hudba nie a nie do toho noveho. Skusal som s tym robit vsetko co som vedel a neporadil som si. Jedine co mi islo, bolo pesnicky samostatne po jednej, niekedy sa postastilo presunut cely album. Neviem cim to moze byt. Daky bug?

    #377372
    Matej1
    Účastník (Participant)

    Čiže po menej skaldieb to tam dokážem všetko dostať ? Je to strašne blbé.

    #377389
    e-comm
    Účastník (Participant)

    Napad ma ci nemate na hudbe nastavenu manualnu synchronizaciu??

    #377407
    mynick
    Účastník (Participant)

    dokonca niektora hudba nejde vobec, ani po jednej skladbe!

    e-comm, ja som skusal uz vsetko, automatiku, manual :D nic nepomaha

    #377409
    e-comm
    Účastník (Participant)

    Mozno nie je problem na strane iTunes. Mas pc alebo mac?
    Skus urobit restore dfu , ak je problem konektivity zo strany iphone moze to pomoct.

    #377411
    Matej1
    Účastník (Participant)

    Mám obyčajny pc. Prosím ťa vysvetlíš mi čo to mám urobiť neroziem tomu,niesom taky profik.

    #377426
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Sprav si reštart PC !

    #377427
    mynick
    Účastník (Participant)

    Ja mam MBP retina

    #377429
    Matej1
    Účastník (Participant)

    A čo je to restor dfu ?

    #377445
    Matej1
    Účastník (Participant)

    Povite mi to dakto ? Prosím

    #377458
    iTuxx
    Moderátor

    obnovenie systemu telefonu pomocou specialneho flashovacieho rezimu. Podla mna ale v tvojom pripade nebude potrebny. Proste si len zalohuj telefon pomocou Backup v iTunes a klikni na Restore (tiez v iTunes). Pockaj kym cely proces prebehne a potom skontroluj ci sa tvoj problem vyriesil. Zalohu si vies lahko do telefonu naspat nahrat (tiez pomocou iTunes).

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.