PROBLEM s WIFI.

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84995
    DODI
    Účastník (Participant)

    Ahojte v poslednych 2 dnoch mam na mojom iMacu problem s WIFI a to taky ze mi vkuse vypadava spojenie. Normalne pracujete na PC a zrazu vam vypadne WIFI. skontrolujem wifi na mojom iphone a tam je vsetko v poriadku wifi signal plny pozriete na svoj iMac a tam ze nemate signal.. musim zakazdym vypnut a zapnut wifi ked sa to stane aby som mohol pracovat dalej.za den sa mi to stane asi 50 krat. nemusim Vam hovorit ako to nazlosti cloveka. jedine co ma napadlo ze pred 2 dnami som presne updatoval Safari a restartoval Pc a od vtedy to robi.som uz s toho nestastny.velmi by som bol vdacny za pomoc alebo nejaky TIP .Dakujem

    #306889
    JFK.
    Účastník (Participant)
    #306890
    DODI
    Účastník (Participant)

    Dakujem za odpoved ale presne toto som urobil vcera, kedze som ten clanok cital a nepomohlo to este si myslim ze to blbne viac.

    #306891
    M!ke
    Účastník (Participant)

    Brigáduješ v našich bulvárnych médiách? Alebo sa Ti asi zasekla klávesa s výkričníkom, že? Oprav si to, lebo to vyzerá, akoby si nás mal za dementov.

    #306893
    JFK.
    Účastník (Participant)

    @DODI, tak s najväčšou pravdepodobnosťou si to urobil zle :)

    #306894
    DODI
    Účastník (Participant)

    urcite Vas nemam za dementov len som bol vytoceny preto tie vykricniky. skusim to este raz hodit do Utility.. uvydime. M!ke nemusis sa hned vytacat. a tebe dakujem JFK.

    #306895
    DODI
    Účastník (Participant)

    JFK mame tu pokrok :D urobil som to este raz a zatial WIFI drží. A to uz 15 minut co je za dnesny den asi najdlhsie. Dam vediet keby to vypadlo zase. Vdaka.

    #306899
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ja som ti to vravel, vtedy si to spravil zle :)

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.