problem s mechanikou v macbooku

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware problem s mechanikou v macbooku

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #58397
    Figaro
    Účastník (Participant)

    Ahoj,

    vcera jsem si v GB obchode Applu koupil novy macbook white (uz se mi nechtelo cekat na hlinik a bila se mi libi vic). Vsechno je OK az na oteviraci otocny cudlik baterie a mechaniku:
    cudlik vystupuje nerovnomerne z sasi ven, jako by ho nekdo nabouchal do sasi nasilim (asi do vysky tech gumovych „nozicek:spis placicek“ ze spodu macbooku.

    v notebooku je superdrive mechanika a je fakt hlasita pri vysouvani a zasouvani media a cd z ni vyjizdi tak nejak cukane… vic mi to pripomina zasouvani video kazety do stareho videoplayeru. CD i DVD cte dobre a neskrabe a je ticha behem prehravani.

    V baleni mi prislo, ze mi chybi nejaky disky, krabicka byla zaplnena z poloviny. Mam jen dve DVD na Leoparda, ale chybi instalacni medium iLife. Prosim, napiste mi, co mate v krabici vy.

    Diky za vsechny i mene odborne odpovedi:)

    #129391
    swarovski
    Účastník (Participant)

    ahoj,

    co sa tyka hlucnosti mechaniky, je to vraj normalne. sa mi smeju, ze book place ako kozliatko :) rovnako je to aj pri autoradiach (tiez strbinova mechanika), len tam to tak nepocujes…

    dve DVD stacia. na jednom je aj iLife- na dvojke, ale instalacia iLife sa spusta tiez tak, ze pouzijes DVD1 a vyberies si install aplikacii… teda ked chces preinstalovat, inac mas iLife uz nainstalovane

    ten uzaver skus otvorit, pritlacit baterku a zavriet znova nech dosadne na miesto

    swr.

    #129394
    Figaro
    Účastník (Participant)

    diky, tvoje odpoved mi mooooc zvedla naladu a vyresila nejzasadnejsi otazky, bohuzel uzaver se da dostat do stavu jak by mel vypadat pouze pri otevreni, ale jakmile se uzamkne vyjede na jedne strane vice ven: 1 a pul milimetru, coz je docela videt:(. jinak vsechno super, nedokazu si predstavit, ze ho vracim, beeeeee. Never more windows:)

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.