Pripojenie na internet

Domov Diskusné Fóra Ostatné Pripojenie na internet

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98473
    Viliam15
    Účastník (Participant)

    Zdravim,
    Mal by som taku otazocku na Vas, pretoze som nenasiel nikde na internete dostupne riesenie. Na notebooku s windowsom mi dnes z nicoho nic prestal ist internet, hacik je taky ze vsade internet ide, na iphone aj na ostatnych zariadeniach. Notebook sa ale sprava ze internet je v poriadku a vsetko ide bezchybne pripojenie na internet silny signal proste vsetko tak ako ma, lenze ak otvorim hociaky prehliadac pise ze stranka sa neda zobrazit, skype tiez sa nedokaze pripojit. Skusal som resetnut sietovy adapter, router restartnut stale nic. Nedokazem zistit kde je chyba.

    #376099
    raul
    Moderátor

    Odporucam napisat na nejake win forum.

    #376109
    shadower
    Účastník (Participant)

    skus reinstall driverov na sietovku

    #376115
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    Zisti ci dostavas nejaku ip adresu
    Skus ipconfig release / renew
    Pozri ci nahodou nemas zadanu ip adresu manualne, popripade zmen na dhcp, rovnako aj DNS
    Vymaz to sietove pripojenie a spoj sa s routerom nanovo.
    Moze byt aj zle zadane heslo na wifi. Niekedy ked zadas zle heslo, tak sa moze tvarit ako pripojeny k routeru, ale data netecu.
    Prihlas sa do webrozhrania routeru a pozri ci tam mas laptop prihlaseny, popripade ho odstran a pripoj sa s laptopom znovu.

    #376125
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Priklanam sa k nazoru drevoplecha, skontroluj nastavenie IP, DNS a ci nemas nahodou zadany proxy server.

    #376173
    Viliam15
    Účastník (Participant)

    Tak nakoniec som podstúpil kompletnú reinštalaciu OS-ka bez zálohy a problém sa odstránil, pravdepodobne to bol nejaký vírus. Díky za pomoc aj tak :)

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.