Prekrytovanie Iphone 4

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Prekrytovanie Iphone 4

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84711
    Pa4to
    Účastník (Participant)

    Chcem prekrytovat iphone 4 black na white. Pozeral som na dealextreme toto http://www.dealextreme.com/p/replacement-touch-screen-digitizer-lcd-back-cover-module-w-tools-kit-for-iphone-4s-white-118254 ma niekto stym skusenosti ? chcem aby to vyzeralo presne ako original samozrejme aj funkcnost. Popripade poprosim nejake typy.
    Vopred dakujem…

    #305539
    Io (:
    Účastník (Participant)

    zadna ti pojde lahko , ani predna nieje az taka tazka , dasa to :) neviem ake mas zrucnosti ale je to podla mna jednoduche

    jedine o co je sa bat ze ci ti pojde dobre to LCD , ale tak hadam by malo

    #305551
    ocemk
    Účastník (Participant)

    ak to prekrytujes daj vediet ako to skoncilo a ci to vyzera ako original ;)

    #305587
    n3lson
    Účastník (Participant)

    no len to co si poslal jej na 4s tak bacha

    #305589
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Jop a este detail. Original biely tel ma aj biely spodny konektor :)

    #305650
    Pa4to
    Účastník (Participant)

    Tak nakoniec objednam asi tento http://mobil.bazos.sk/inzerat/13690480/IPHONE-4-Kompletny-Biely-Kryt.php
    Pisal mi ze je to original co na to hovorite? nebude stym nejaky problem?

    #305652
    iTuxx
    Moderátor

    podla mna to orig neni, to by muselo byt vybrane z iPhonu, ale toto je cisto nove. Ale zda sa mi ze aj ked je to kopia, je dost kvalitna, ja by som do toho siel.

    #322124
    Io (:
    Účastník (Participant)

    Zdravim nechcem zakladat novu temu , ked si prekrytujem cierny iphone 4s na biely , hrozi mi horsia kvalita fotiek , alebo ake su tam nevyhody?

    #322133
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    Nemyslim, ze by hrozila horsia kvalita fotiek… akurat hrozi, ze pri tom prekrytovavani nieco zmrvis. To by bolo k nevyhodam. Co sa tyka vyhod, tak vyhody tam niesu absolutne ziadne…

    Otazka: Preco chce kazdy menit cierne kryty za biele? Nie je to taka trapna forma tuningu z chlapskeho telefonu na zensky?

    #322159
    iTuxx
    Moderátor

    Drevoplech: nieco ako X6 v ruzovych foliach pohybujuca sa po NR :-)

    #322163
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    :) Presne… Urcite ma na palubovke Hello Kitty drziak na telefon a v tom biely iPhone.

    #322233
    Io (:
    Účastník (Participant)

    Vtipne chalani :D :D A lebo sa mi biely viacej paci :) A diky :)

    #322365
    duri_01
    Účastník (Participant)

    Prekrytovanie je jednoducah zalezitost nemusis sa nicoho obavat, problem je len v tom ze novy orginal diel nikde nekupis len v autorizovanom servise a ak mam dobre info tak stoji 150€ a to je len predne sklo s LCD.
    Ja som kryty nakupil z eBay a nemam s nimi problem ale mam len ciernu farbu biele uz mi dosli (kedze kazdy chce mat biely iPhone :D )
    Ale nie je to nic tazke no odporucam ti magneticky skrutkovac na skrutkovanie predneho skla k ramu a nepouzivat ho pri montazi zakladnej dosky inak je to pohoda.

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.