preinstalovanie iOS 5 na iOS 4.3

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes preinstalovanie iOS 5 na iOS 4.3

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83483
    ocemk
    Účastník (Participant)

    dalo by sa preinstalovat na iPhone najnovsi iOS 5 na napr. iOS 4.3?

    #298937
    igino
    Účastník (Participant)

    a preco? a naco?

    #298939
    ocemk
    Účastník (Participant)

    lebo napr. iPhone 4 s iOS5 zablokovany sa neda odblokovat ale s iOS 4.3 to pojde ;)

    #298944
    michal.johnny
    Účastník (Participant)

    ak nemáš SHSH zálohu tak sa to nebude dať.

    #298955
    ocemk
    Účastník (Participant)

    a keby som tu zalohu ziskal napr. od ineho iPhonu a dal ho do toho iphonu co potrebujem? a aka je to vlastne ta SHSH zaloha?

    #298960
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Ak si mal iPhone jailbreaknuty, ked si mal iOS 4.3, tak ti Cydia automaticky urobila zalohu SHSH a uploadla ju na Cydia Server. Zalohu z ineho iPhone pouzit nemôzes, lebo je viazana na jedinecne UDID, ktore ma kazdy iPhone ine.

    #298962
    ocemk
    Účastník (Participant)

    takze je to nemozne ale dakujem za pomoc

    #298963
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Neskusaj ziadny downgrade ak ti ide o unlock. Nepomoze ti to

    #298983
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Eraser to povedal jasne a strucne. Unlock nezaleziod verzie iOS, ale od verzie software v komunikacnej casti. Update iOS pozostava z 2 casti – samotneho systemu pre iPhone (co vidis) a software pre komunikacny modul (ktory nevidis, ale pouzivas ked volas, datujes).

    Software v komunikacnej casti sa neda vratit naspat a unlock pre nove verzie neexistuje a asi ani existovat nebude. Bodka.

    Nechapem inak toto neustale kupovanie blokovanych iPhonov a snahu to odomykat divnymi nastrojmi, ktore vzasade funguju na 30 % aj to pri spravnej konstelacii hviezd a len docasne,

    #299703
    duFo
    Účastník (Participant)

    cize pokial mam SHSH zalohu na 4.3.3. a spravim upgrade na 5.0.1. tak bude mozne opat downgrade na 4.3.3.? – Jedna sa mi o to, ze mam Iphone 4 iOS 4.3.3. – breaknuty a kedze je z T-Mobile, tak si niesom isty ci sa mi bude dat volat resp. ci budem mat problemy so signalom ked upgradnem na iOS 5.0.1. – alebo je to problem len iphonov 4S ?

    #299790
    poper
    Účastník (Participant)

    len

    #299838
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    dufo: budes ale musiet spravit upgrade BEZ upgrade basebandu, teda komunikacnej casti. Cez Redsnow > Extras napr.

    Ak je z T-mobile a nevztahuje sa nan viazanost, daj si ho odblokovat oficialne v Tmob. Nie na nejakej zmluvnej predajni, ale na centre – v kazdom krajskom meste myslim. Urcite BA, BB, ZA, KE.

    #299933
    duFo
    Účastník (Participant)

    Ja v nom ale mam T-Mobile SIM. – len som si nebol isty ci sa ten signalovy problem tyka aj iP4 alebo len 4S, ale uz to mam vyriesene. iP4 sa to netyka. Uz frcim na iOS 5.0.1. s JB.

    KAZDOPADNE VDAKA ZA OCHOTU .)

    #301961
    ocemk
    Účastník (Participant)

    Jezef: ja osobne by som neurobil taku chybu ako kupit nieco nezmyselne a potom sa pytat co s tym, mam iP 4s ktory som si kupil v Telekome, toto je pre kamaraty ktory si chce kupit iP 4

    #301999
    iTuxx
    Moderátor

    nie je nahodou pri nahodenej iOS 5 zaloha SHSH zbytocna? Ja mam pocit ze z iOS 5 sa uz neda downgradovat, ze to Apple zatrhol.

    #302020
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Nie, ak mas SHSH z iOS 4 a mas nanstalovany iOS5, downgradovat môzes, tusim staci mat starsiu verziu iTunes a SHSH.

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.