Porucha u ipadu 3

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90337
    denismadak
    Účastník (Participant)

    Ahojte Mam otazku
    Dohral som na ipade dal som ho na nabijačku , tez som ho išeil znova zobrať ale nejde mi zapnut vobec , som zúfalí snžím sa ho spustiť už ale 20 min ked som ho daval na nabijačku bolo tam 56 % . Myslite si že tam bude nejaka porucha ma ho isť reklamovať ? mam ho 5 tyždňov
    Dakujem za pomoc :)

    #336900
    McJobs
    Účastník (Participant)

    hard reset nepomaha – podržať spolu power button a home button na niekolko sekund ? Po pripojeni k PC iTunes reaguje ?

    #336911
    denismadak
    Účastník (Participant)

    Ako ho resetujem ?

    #336915
    scenic
    Účastník (Participant)

    Podrz home+power na cca 10sekund

    #336918
    denismadak
    Účastník (Participant)

    A to čo je home a power ? :(

    #336919
    wings400
    Účastník (Participant)

    to by som aj ja rad vedel. prosim nepouzivajte tu take odborne pojmy, kto to ma vsetko vediet. nepoviem ak by to bolo aspon na google!

    #336920
    Imcheez
    Účastník (Participant)

    Home button – to je to velke kruhove tlacidlo dole.. To ked stlacis tak sa dostanes na zakladnu obrazovku s ikonkami (domov cize HOME)
    Power button- to je to velke podlhovaste tlacitlo na vrchu zariadenia v pravo ( POWER- to akoze zapnut a vypnut zariadenie) ono podobne tlacidlo s rovnakym nazvom najdes asi na kazdej elektronike poslednych 30 rokov
    A ze sa to neda vygooglit???? Asi tak trilion odkazov…….

    #336921
    denismadak
    Účastník (Participant)

    wings400 ….. maš pravku ja som “lajik” a neovladam tieto pojmy tak prosim slovensky keby sa dalo dakujem . Ked davam tlačidlo zapnut /vypnut tak vôbec nereaguje čo s tym môže byť prosim som z toho zúfalý !!!!! :(

    #336922
    mynick
    Účastník (Participant)

    stlac tie “dve tlacidla”naraz a drz cca 10 sekund!

    #336923
    Io (:
    Účastník (Participant)

    drzat ich az kym sa neobjavi jablcko a drzat ich naraz

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.