Pomoc: Iphone 4

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 21 až 35 (z celkového počtu 35 )
  • Autor
    Príspevky
  • #297239
    joucker
    Účastník (Participant)


    v tomto videu tipek ukazuje ako sa to ma spravit a pise tam aj BB 4.10.01.
    Prosim je to mozne?

    #297240
    joucker
    Účastník (Participant)

    Podla toho videa potrebujem kartu ktora je funkcna , cize od operatora na ktoreho je brani mobil lenze mne nejde spustit ani mobil :D takze asi ho budem muset hacktivovat a zistit serial teda ked to nejde aj inac a podla serialu skusit najst operatora a zem pretoze tiez neviem.

    #297242
    joucker
    Účastník (Participant)

    potom staci ziskat simku odneho a pokracovat ako vo videu co ty nato?

    #297244
    joucker
    Účastník (Participant)

    serial som nasel uz v tiny umbrele takze teras len jak zistim operatora :D

    #297245
    joucker
    Účastník (Participant)

    P4r4doX : nedas mi naseba skype alebo Fb alebo nieco velmi by si my pomohol.

    #297246
    joucker
    Účastník (Participant)

    AT&T, Vinaphone je operator.

    #297255
    joucker
    Účastník (Participant)

    dobre tak potom inak ak to nejde spravi nevie niekdo kedy to pojde alebo aspon nieco priblizne ? Alebo ako sa da iphone vratit na vyrobnu verziu.

    #297256
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    joucker tvoja fantazia a schopnost samokomunikacie nemaju konca kraja :) fantazie sa drz, samokomunikacie sa vzdaj lebo budes za blazna :) pokial tam mas baseband 04.10.01 tak ten asi je mozne odblokovat pomocou gevey karty(NEHOVORIM TO NA 100%), cize nerob nic ine ako dostat do telefonu aktivovany SW.

    potrebujes dostat telefon do pwned DFU, nahrat aktivovany custum FW ktory ti neupdatuje baseband na novsiu verziu a odblokovat telefon s GEVEY kartou. ak som nieco napisal zle tak sa ospravedlnujem a nech ma niekto opravi.

    presny postup a verzie programov ti nepisem lebo by som sa stratil v cislach.

    P.S. ziadna vyrobna verzia neexistuje

    #297257
    joucker
    Účastník (Participant)

    Cez snowbreez som si nahral do telefonu nejaku haluz a uz nieje zamknuty ale neda sa dostat do menu vzdi to krachne na sim karte takze teras mam jednoducho kupit gevey a skusit to snou odomknut?

    #297258
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Co myslis pod tym nejde sa dostat do menu? Co ti pise resp co sa stane?

    #297262
    joucker
    Účastník (Participant)

    zapnem telefon a spusti sa nieco ako nastavenie telefonu. mam zvolit jazyk krajnu povodu ci chcem zapnut lokalizacnu sluzbu a nastavit si wifi a nakoniec ze vlozte simkartu a ked ju tam nemam da ze vlozte simku a ak ju tam dam napise ze blokovany alebo co :D

    #297263
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    a mas tam urcite aktivovany fw? Este som to s iOS 5 neskusal, mozno sa to s gevey aktivuje, neviem… Sorry. Mozno niekto rozvinie moje myslienky.

    #297264
    joucker
    Účastník (Participant)

    skusim este raz fw

    #297266
    joucker
    Účastník (Participant)

    to fw robim cez sn0wbreez a nefunguje to , da sa nejak downgrade ios?

    #297292
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    staci cez snowbreeze urobit custom fw tam dat hacktivovat a tom strcis sim+gevey a bude slapat!!!!!
    Nemusis nic downgrade!!!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 21 až 35 (z celkového počtu 35 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.