Pokazený MBP 13 – čo s tým?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Pokazený MBP 13 – čo s tým?

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #83584
    Pacho
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň prajem.
    Som majiteľom macbooku pro 13,3 verzie. Je to mid 2009. Ram mán 8čku a HDD 500ku.

    Stala sa mi taká vec, včera som sa šmykol na zasneženom kopci, spadol… Nemá význam bližšie opisovať pád, no výsledok je, že displej je rozbitý, aj s tým sklom a hliník horný je ohnutý. Utrpela aj spodná časť ale tá je len vizuálne ohnutá a trackpad sa ťažšie stláča…

    Mojou otázkou je, čo s tým? oplatí sa to opravovať? teoreticky stačí kúpiť asi len displej.
    Rád by som počul Vaše názory, lebo mne sa zdá, že mám 3 možnosti
    – kúpiť nový
    – z ebayu súčiastky a opraviť
    – autorizovaný servis (nad týmto ani nerozmýšľam :D)

    ďakujem veľmi pekne :)

    #299528
    Pacho
    Účastník (Participant)

    bump

    #299529
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    odporucam CCC a za tusim 12e spravit diagnostiku aj s cenovou ponukou…nasledne si diely, ktore treba alebo by sa mali menit kukni na spominanom eBayi, kup (asi pre teba bude najjednoduchsie kupit cely vrch, teda display aj so sklom a hlinikovym caseom, tym padom len rozoberes spodok, pokusis sa ho mozno vyrovant a len vymenis cely display podla navodu na ifixit…ja som to takto riesil ked som si oblial MBW 2007 ciernym pivom a oprava ma mala stat viac jak bola predajna cena toho macbooku, ebay, ifixit a vlastna sikovnost mi usetrili dost penazi

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.