Podsvietenie klávesnice

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Podsvietenie klávesnice

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    acoty1
    Účastník (Participant)

je mi to trápne sem toto písať ale dnes pri zoslabovaní podsvietenia klávesnice som podržal klávesu F5 a zablokovalo sa mi podsvietenie čiže klávesnica nesvieti prosím poradte mi ako tento problém vyriešim

bawy
    Moderátor

zhasni svetlo..ak sa nič nestane tak zhasni svetlo + stlač f6 ;)

Xfire
    Účastník (Participant)

to acoty1: v nastaveni keyboars mas ilumination tak si vypni senzor popr chod to tmavej miestnosti a mala by ti ist… alebo skus restart… ono ked ma mac dostatocne svetlo v okoli tak sa neda zapnut podsvietenie klavesnice.

Moff23
    Účastník (Participant)

muze prosim nekdo vyzkouset jestly, kdyz si zapne podsiceni je slyset slabounky bzukot jen po dobu co klavesy sviti? macbook pro

Xfire
    Účastník (Participant)

hmm ja to mam tiche asi ams super usi a pocujes nad 20khz piskanie z CPU :D, alebo ti nejde mozno do tvojho macbooka dali miesto led neonky :/ :P

Moff23
    Účastník (Participant)

mas pravdu slysim i piskani cpu a kdyz zapnu photoboard ton se zmeni:-/ fakt

Anonymný
    Neaktívny

zacni pocuvat velmi nahlas hudbu, alebo pocuvat cez sluchatka. sluch sa ti za kratky cas zhorsi a uz to nebudes pocut.

GabcoM
    Účastník (Participant)

to Moff23: V kazdom notebooku a PC su takzvane STEP DOWN menice – su to zdroje, ktore znizuju napatie pre procesor, grafiku … s vysokou ucinnostou a malymi stratami. Jedna zosuciastok potrebnych do takehoto zdroja je cievka, ktora sa spina impulznym napatim a ak nie su zavity cievky dokonale utiahnute, moze vydavat zvuk v hornej hranici pocutelneho spektra, ktory sa meni od zatazenia zdroja. Je to normalna vec a funkcnost zdroja to neovplyvnuje.

Moff23
    Účastník (Participant)

dekuju za vysvetleni btw v aute mam 1500 WATT R.M.S a usi mam furt dobry:-]

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.