Pages

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68229
    naconazov
    Účastník (Participant)

    Viem, ano je to moja chyba nezalohoval som počas prace…., ale ako často padaju applikacie na osx? A jeeeeeb akurat pol dnova robota dpc…. , jaaaj mam nerv ludia. Sorry ze otravujem.

    Pre ostatnych ak budete davat section break v pages urcite zalohujte!!!!!!

    A ja ze vyskusam po dlhsom case Pages, aky je dobry sa mi aj zacal celkom pozdavat ale toto je moc, taku hovadinu ze automaticka zaloha tam neni.

    PS: a to nehovorim, ze v numbers nejde manualne vybrat zdroj udajov pre graf os x a os y… aspon ja som na to nedosiel… .
    Celkovo mi to pripada, ze maju co to este dorobit v iWork, tak snad buduca verzia.

    #200329
    peto01
    Účastník (Participant)

    na office veci si nainštaluj windows a máš pokoj :)

    #200331
    monicqa
    Účastník (Participant)

    peto01: to je aka logika? ked sa iwork tvari ze je to plnohodnotny office balik za kopu penez, tak sa od neho ocakava, ze bude posluchat ;)

    #200332
    peto01
    Účastník (Participant)

    dobre použité charakteristiky iWorku : tvári, plnohodnotný a to poslúchať ma dostalo :) raz som ho mal nainštalovaný a to si dam radšej do kolena vrtať ako s tym znova robiť. nič v zlom ale práca v iWork mi príde ako boj s veternými mlynmi…toť môj názor

    #200334
    monicqa
    Účastník (Participant)

    mne sa v iworku robi dobre. pouzivam teda hlavne pages, numbers a keynote len okrajovo. ale ja zas nie som nejaky narocny pouzivatel, pisem v tom len bezne dokumenty. oproti officu je trochu tazkopadny, (na win 7 sa word rozbehne za sekunudu), ale daju sa v nom porobit pekne dokumenty. aj taka hlupost ako je obtekanie obrazku textom vie potesit. v office som mala na to vzdy nervy, lebo si to hadzalo ako chcelo, a furt to riesilo nejake pozicovanie.. tuto si vsetko poposuvam lahucko. ale to je uz offtopic, len som tym chcela povedat, ze iwork je dobry balik, presne v duchu apple filozofie – “neries, pouzivaj…”

    #200335
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    mne sa to tiez raz stalo. nainstaloval som si AutoSave4iWork a odvtedy mam pokoj. Inak iWork velmi rad pouzivam, hlavne kvoli kontrole pravopisu + dalsich x dovodov.

    #200336
    PET
    Účastník (Participant)

    tomasno1 A to mas SK kontrolu pravopisu ak hej daj link ? Dikes.

    #200340
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    Kontrola pravopisu funguje len v aplikáciach Cocoa, kam patria štandardne programy ako je Mail, TextEdit, Safari, AdressBook, Smultron, iWork atď. V aplikáciach, ako je Microsoft Office alebo Adobe Creative Suite, kontrola pravopisu nebude fungovať!

    Jak na českou kontrolu pravopisu v Mac OS X 10.6

    akurat namiesto ceskych slovnikov, stiahnes slovenske. alebo mozes pouzit aplikaciu Cocoaspell alebo CheckSpell (ja preferujem prvy sposob, keby som mal kvoli kazdej somarine instalovat soft, tak uz mam programov neurekom)

    este ti mozno pomoze toto
    http://superapple.cz/2009/03/jak-na-kontrolu-pravopisu-v-pages-09/ resp.

    Jak psát v Pages 09 s českou kontrolou pravopisu

    #294948
    pomstitel.dzindy
    Účastník (Participant)

    chcel by som pages nastavit ako predvoleny otvarac dokmentov …pomohli by ste mi? please for english

    #294949
    Matt21
    Účastník (Participant)

    Najdi si dokument, potom Get info.. a najdes tam Open with

    #294950
    pomstitel.dzindy
    Účastník (Participant)

    samozrejme to viem .. no ja chcem zadefinovat uz do pages-u aby mi otvaralo vsetky dokumenty…pri kazdom sa mi to nechce robit :)

    #294953
    Matt21
    Účastník (Participant)

    no ak by si si poriadne precital co som napisal.. musis si zobrazit info o subore cez get info.. a potom tam mas ze Open With.. a pod tym pise: Use this application to open all documents like this.

    #294954
    pomstitel.dzindy
    Účastník (Participant)

    chapen ta..info-otvorit v app pages-tuto app pouzit pri otvarani vsetkych dokumentov tohoto typu…no lenze v priecinku mam 400dokumentov a chcem otvorit napr. 22 tak mi ho neotvori v pages ale v openOffice

    #294955
    pomstitel.dzindy
    Účastník (Participant)

    ospravedlnujem sa ..zabudol som dat zmenit vsetky..velmi pekne dakujem ..sorry

    #295087
    pomstitel.dzindy
    Účastník (Participant)

    pisem pracu a potrebujem nastavit stranu (velkost) a odrazky…pomozete mi najst ?

    #295090
    pomstitel.dzindy
    Účastník (Participant)

    da sa to aj potiahnutim listy…no mne treba presnejsie a este odrazky poprosim

    #295320
    pomstitel.dzindy
    Účastník (Participant)

    to mi fakt nikto nepomoze..nemozem to najst a pracu potrebujem mat hotovu

    #295323
    pomstitel.dzindy
    Účastník (Participant)

    takze presne nastavenie strany a odrazky(niejake stvorceky alebo fajočky)

    #295347
    hatto
    Účastník (Participant)

    neviem ti priamo pomoct, ale ked som robil diplomovku, tak som vela veci nasiel v pages manuale. je jednoduchy a pomohol mi, skus to

    #295348
    pomstitel.dzindy
    Účastník (Participant)

    tak mne treba len to nastavenie strany a odrazky – neverim ze nikto nevie

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.