Padajúce aplikácie v Leopard 10.5.1

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Padajúce aplikácie v Leopard 10.5.1

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #55625
    markuz
    Účastník (Participant)

    Včera som nahodil update Leoparda na 10.5.1 (musím priznať, že pod verziou 10.5 som ich neskúšal), ale začali mi padať niektoré aplikácie, ktoré mi pod Tigerom bez problémov fungovali. Napr. hra The Sims 2 mi bežala bez problémov, teraz mi po spustení asi po 2-3 minútach padne. Takisto mám problémy s Roxio Crunch a Popcorn, keď mi po spustení po chvíli padnú. Skúšal som ich aj preinštalovať ale vôbec to nepomáha. Tiež mi padajú rôzne drobné aplikácie od programátorov z netu. Už som dosť zúfalý. Má niekto podobné problémy alebo pozná riešenie? Ďakujem

    Marek

    #112573
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Samozrejme že také problémy sú. Sims neviem, ale tie dva Roxio na Leovi nefungujú. Musíš si ich stiahnuť nové alebo možno updatovať. Tie ostatné musíš špecifikovať.

    #112574
    markuz
    Účastník (Participant)

    Aby som to upresnil – Roxio Crunch a Popcorn som inštaloval ešte pod Tigerom, a aj pod Leopardom mi to fičalo. Avšak včera som na nový HD nahodil Leoparda a update 10.5.1 a pod týmto mi to už nebeží. Preto uvažujem nad zbytočne zdĺhavou vecou, že sformátujem HD nanovo, nahodím Tigera, nainštalujem SW a upgradnem na Leoparda bez 10.5.1. Snáď by to mohlo pomôcť :-/

    #112575
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    To by si IMO robil zbytočne. Ale ako chceš… Nič to nemení na fakte, že Apple Leoparda odfláklo.

    #112586
    markuz
    Účastník (Participant)

    Hm… ja viem ze je mozno trochu zbytocne instalovat najprv Tigera a potom Leoparda, ale to mi teraz akoze nepojde The Sims 2? Lebo je pravdepodobne ze na SW od Roxio a pod. vyjdu (ak uz nevysli) nejake updaty – ale ako chcu riesit hru? To si mam kupit novu verziu len kvoli kompatibilite???

    #112587
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    No nie. Veď aj na tú sú updaty…

    #112770
    danocoys
    Účastník (Participant)

    Mne nejde Pac the Man X .. :-(

    #112789
    Jalko
    Účastník (Participant)

    funguje vam ovladac vo VLC ?

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.