otázka a grafike v starom MacBooku Pro 13″3

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware otázka a grafike v starom MacBooku Pro 13″3

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76561
    pepohan
    Účastník (Participant)

    Zdravim
    Teraz vyšli nove MacBooky Pro a staré išli kráásne dole :)
    Tak sa chcem spýtať či táto grafika (grafický procesor NVIDIA GeForce 320M s 256 MB DDR3 SDRAM) ťahá tieto hry:

    Plné detaily:
    Guitar hero 4 World Tour
    Guitar hero 3 Legends of rock
    Call of Duty 2
    War Craft 3
    Need for speed carbon/shift/underground 2

    Akékoľvek detaily:
    Need for Speed Hot Pursuit (najnovší)
    Need for speed shift 2
    Call of duty Black ops
    Prototipy
    Crisis 2

    Napíšte mi pls ako to macbúčik ťahá / neťahá
    Diky moc

    #258163
    pepohan
    Účastník (Participant)

    A este Assasin creed brotherhod (ospravedlnujem sa ak som poplietol nazvy) :)

    #258167
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    MacBook nieje urceny na hranie PC hier, uz vobec nie 13” ktory ma obmedzene moznosti chladenia.
    Ale WarCraft III ti urcite pobezi na plnych detailoch absolutne bezproblemovo.

    #258168
    Kompi
    Účastník (Participant)

    Pobezi ti to krasne, toho sa neboj. 13 palcovy je super. Na tvojom mieste by som nahodil bootcamp. Na nom by som paril hry. Ak by book hrial, tak nainstalovat RM-clock, podtaktovat 2,4ku C2D na 2ghz a 2,6 na 2,2 a nebude to ani velmi hriat. Chladiaca podlozka ti zaruci teploty okolo 75 st CPU pri dlhodobom pareni aj v lete.

    Inak paril som dragon age, dragon age II bez problemov. Vzhdadom na engine v crysisi 2 aj ta by mala ist, aj need for speed by malo ist kvalitne.

    #258176
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    kup si ps3

    #258181
    wlamik
    Účastník (Participant)

    no neviem ja som to kedysi ksusal hrat na MBP mam tam sice 9400 grafiku, ale mne sa zdal ze to islo strasne. Taky assasin1 tam isiel pocet snikov riadne dolu pri vacsich prostrediach. Nechcem tu byt zase ako obhajca konzol, ale ked spravis to co hovori efkoo tak to bude mat lepsie kup si PS3 alebo xbox a mas iste ze ti to pojde- napriklad novy xbox kupis za 200 eur. Ja som kupil dokonca za 160. Takze to ani drahe nie je

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.