os x 10.8 mountain lion ???

Domov Diskusné Fóra Nezaradené os x 10.8 mountain lion ???

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84264
    hatto
    Účastník (Participant)
    #303301
    donell
    Účastník (Participant)

    no super a ja ze ios zariadenia budu ine ako macy no predsa len nie :)

    #303302
    EdDy
    Účastník (Participant)
    #303303
    hatto
    Účastník (Participant)

    ale celkom sa mi to pozdava, ma tam byt imessage, reminders a podobne, zrejme konecne aj dokumenty bude synchronizovat cez icloud. uvidime:)

    #303306
    donell
    Účastník (Participant)

    az ma ten os x 10.8 mountain lion vytaca ze je ako iOS 5

    #328653
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Spravil som čistú inštaláciu OSX Mountail Lion. Všetko je zatiaľ OK ale občas sa stane , že po spustení OSX sa nenačíta v okne Finder horné menu. Má niekto takú istú skúsenosť alebo to robí len mne ? Vopred ďakujem za odpovede.

    #328667
    majdy
    Účastník (Participant)

    Mňa vytáča, že je nestabilný, čo u mňa nebol ani SL, ani Lion.

    #328741
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Tak asi to nebolo šťastné riešenie prejsť na najnovší OSX Moutain Lion. A to som náročky čakal a bol doteraz s OSX 10.6.8. nakoľko som sa tohoto obával. Neostáva len čakať na upgrade.

    #328813
    madman
    Účastník (Participant)

    Karol61
    Zrejme je to len u teba. Ak si robil iba update zo SL na ML a nie cistu instalaciu, tak je to zrejme tým.

    #328814
    szabo.martin
    Účastník (Participant)

    @madman pise doslova “Spravil som čistú inštaláciu OSX Mountail Lion.” tak naco takyto komentar ???

    #328815
    hatto
    Účastník (Participant)

    ja nemam ziadne problemy, ani lion sa mi nezdal nestabilny a to som domaci instaloval vzdy nacisto a pracovny updatoval…

    #328819
    Benne
    Účastník (Participant)

    Ja nechapem co mate vsetci s tymi cistymi instalaciami. Ja idem od snow leoparda len updaty a je vsetko ok, to ako ked dam cistu instalaciu, tak mi asi ten mac vyleti oknom, ne ? :D

    #328826
    majdy
    Účastník (Participant)

    Ja tiež neviem kde je chyba, lebo tiež mám čistú inštaláciu, ale nikdy mi za celý čas ako mám mac a bežal som na Lione a predtým SL nepadlo safari toľkokrát ako mám ML, čiže nemám inštalované žiadne hlúposti ani nič podobné, viem s macom zaobchádzať dosť dobre, viem riešiť problémy, zhruba raz za mesiac dva zresetnem PRAM, občas raz za tri mesiace prečistím mac Onyxom. Mám v ňom poriadok, žiadne zbytočné súbory a jediný soft ktorý mám kradnutý je NFS Most Wanted :D inak mám všetko poctivo kúpené. Napríklad minulý týždeň som za dva dni používania pixelmatora, mailu, safari (4 taby) možno kalendár bežal na pozadí, pripomienky a ešte niečo a videl som 5x kernel panic screen, takže naozaj neviem kde je problém, 4GB RAM pamäte by mali utiahnuť takéto operácie, tak ako utiahli predtým na starších systémoch, alebo aj teraz mi utiahnú, nehovorím že sa to stáva výlučne pri tom, keď mám spustených mnoho aplikácií.

    #329148
    bawy
    Moderátor

    Zdravím priatelia.

    Dnes som sa rozhodol kúpiť OS X M.Lion…tak malé postrehy na stroji MBP13 2,53ghz; 8GB ram
    Robil som čistú inštaláciu prvý krát od leoparda/prechádzal som napriek všetkými verziami/
    No to ako mi teraz ide Mac je ako by som doň dal SSD a to ho ešte iba čaká..
    Neskutočná rýchlosť celého systému, safari je rýchlejšie ako ja :D

    Každopádne, odporúčam všetkým s podobnou konfiguraciou.
    Škoda váhať.

    #331695
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Madman ja mám čistú inštalačku ale tiež sa mi zdá, že SL 10.6.8 bol oveľa stabilnejší. Postrehol som už viac problémov ale zatiaľ len maličkosti čo je bežná vec po prvý upgrade. Ak porovnám koľko upgradov má win 7 čo mám v práci a to najnovší tak neriešim :-) Verím, že najbližší upgrade vyrieši viac problémov :-)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.