original iOS 4 >> JB iOS 4 – iPhone 3GS

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes original iOS 4 >> JB iOS 4 – iPhone 3GS

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    karci
    Účastník (Participant)

Ahojte. Dnes cez den som na svoj iPhone 3GS so starým bootromom s pôvodnym JB 3.1.2 JB nahodil custom FW 4.0 spraveny cez pwnage tool.

Vsetko prebehlo ok, mal som nainstalovany JB iOS 4 na 3GS-ku. Pekne to fungovalo, lenze sa mi nejako nezdarilo aktivovanie sim a iPhone zostal bez signalu (bez funkceho telefonu)…

Nevedel som co s tym, lebo telefonovat potrebujem, tak som rychlo nahodil original iOS 4 -> a to bola asi chyba.. :( Vsetko slapalo, lenze ked som sa opat pokusal nahrat JB custom FW 4 cez DFU mod tak to uz neslo…

Teraz som si nechal original iOS 4 a pytam sa:

Da sa z toho teraz spravit JB?

bawy
    Moderátor

Skúšam to celý deň, ale vyzerá to tak, že to nepôjde :)

daimos
    Účastník (Participant)

ked uz raz mas ios4 tak musis spat na 3.1.2 pomocou SHSH zalohy. ked ju nemas tak si skoncil. ked ano tak zase 3.1.2 JB blackrain a postup opakovat

karci
    Účastník (Participant)

Dnes som tam dal 3.1.3 a znova jb 4. Nic itunes err 1604. Skus mi pls vysvetlit co je ta zaloha shsh..?

daimos
    Účastník (Participant)

zbytocne ti to budem vysvetlovat teraz. ked si to nespravil tak to uz ani nespravis.

m4x
    Účastník (Participant)

ok ja to stopnem rovno tu:
    SHSH zaloha- ako ? kde ? co dalej ?

inak neskusal si pred tym restornut s iOS 4 custom este raz ?

ja som dnes nahadzoval sice na 3G origo iOS4 a JB, ale nemohol som ho aktivovat (nemal som nan simku), tak som ho JB a vuala, nemusim cakat na simku, len teraz som si neni isty, ci ten signal nabieha korektne (na 3.1.3 s unlockom som mal pocit, ze nabehol takmer hned)

karci
    Účastník (Participant)

to znamena ze mi staci ked nahodim naspät 3.1.2 a spravim na nom JB? Potom mi pojde restornut custom JB iOS 4?

m4x: skusal som vsetko.. na origi OS4 custom jednoducho nedas.. iphone sa da do dfu a itunes vypise chybu..

vravim, ze ja som len skusal davat naspät 3.1.3 ale origi -> na ten som daval custom os4 a itunes vyhodil error.

m4x
    Účastník (Participant)

no ja som najma myslel, ze ked si mal ten problem, ci si este pred tym skusil opat restornut custom FW alebo hned ten origo FW ?

najmudrejsie bude sa snazit este vyckat na normalny JB pre origo FW, cital som ohladom tohto custom FW a mnoho ludi ma potom neprijemnosti a nevie si pomoct a pre niekoho ako mna je JB proste nevyhnutna vec pre iP (bez neho u mna takmer nulova spokojnost[a vsetkych co poznam])

karci
    Účastník (Participant)

ee,praveze ja som si myslel ze je to sposôbene tym JB tak som cely vylakany dal hned origi os4.

akurat som dal naspät 3.1.2 a spravil JB cez blackrain,uvidim ci to bude mat nejaky zmysel..

Ja som tiez dost zavisly na JB,dufam, ze bude nejaka moznost to spravit na OS4.

A inak kôli comu to vlastne nejde nahrat na origi OS4?

karci
    Účastník (Participant)

Tak z 3.1.2 som dal restorovat custom iOS4, prebehlo to pekne ale zase to iste.

Pri startovani systemu sa asi na 1 sekundu zobrazila tato obrazovka http://www.techiechips.com/wp-content/uploads/image/Iphone-3g-activating-graphic1.jpg

ani som to nestihol pripojit k iTunes a ako keby to preskocilo aktivaciu, pricom neprebehla a iphone sa tvari ako neaktivovany…

Co s tym?

Peko00001
    Účastník (Participant)

urobil som JB a baterka mi mizne pred ocami. Ma niekto podobne skusenosti? Dovod?

daimos
    Účastník (Participant)

skontroj si multitasking. a ked nic tak znova restore

daimos
    Účastník (Participant)

m4x: teraz stopnem ja teba. ako mozes porovnavat 3G s 3GS. to je uplne ine. na 3G ti zalohu netreba na 3GS ano

karci
    Účastník (Participant)

Tak uz som na to prisiel: Pri vytvarani custom fw treba dat exper mode a odskrtnut “Activate”…

a myslim, ze baterku mam v pohode…

m4x
    Účastník (Participant)

daimos – a teraz na co narazas ? ;-)
    ja sa pytam co je SHSH – kde nan, co s nim a ako dalej ? (mam 3GS), s 3G som reagoval na nieco ine, nie na SHSH

Myslel som, ze to je aktivovane uz default v custom FW :-?

bawy
    Moderátor

tak ako? nejaké nové správy ohľadom JB 4.0 keď má človek 4.0 bez JB na 3gs ?

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.