Oprava Grafickej karty MacBook Pro (15-inch, Late 2011)

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Oprava Grafickej karty MacBook Pro (15-inch, Late 2011)

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 21 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #503024
    EXE
    Účastník (Participant)

    zo swissu mi prisla cenova ponuka 663€ ….To ako vazne?…..

    #503025
    dfx
    Účastník (Participant)

    Samozrejme, ze ta doska tolko stoji, ked je na nej procesor, chipset, grafika, … .

    V novych mbp je aj RAM a disk, tak tie dosky budu stat este viac. Nakoniec este usetris :-)

    Skus napisat autorizovanemu Apple servisu do Viedne, alebo do nejakeho skutocneho Apple Store, napriklad v Drazdanoch. Mohli by mat este nejake kusy tych dosiek na sklade aj ked zvolavacka uz skoncila.

    #503900
    EXE
    Účastník (Participant)

    paaaniiii vybaveneeeee !!! :))))…

    http://fixbook.cz

    graficky chip vymenený + 12mesačná záruka = 205€

    odporúčam :)

    #504029
    timecode
    Účastník (Participant)

    Zaujimave, ja som mal ten isty problem na MBP late 2011 a bol vymeneny logic board s grafikou v ramci vymenneho programu ZADARMO a cez Swiss v Kosiciach. Bolo to asi pred pol rokom. Tak velmi nechapem tu cenovu ponuku…

    #504039
    Anonymný
    Neaktívny

    :-)

    #528189
    EXE
    Účastník (Participant)

    Ahojte……Presiel rok aj pol a problem mam opat…205€ sa mi teda znovu nechce za to davat :D……viete to niekto vyriesit prosim lacnejsie ? Dakujem

    #532204
    ollinko
    Účastník (Participant)

    Ahoj…vyriešil si?…

    #532207
    EXE
    Účastník (Participant)

    Ollinko ano vyriesil. Nakoniec som ho znovu poslal do tej istej firmy a zaplatil to…..Cize na mojom macbooku mam 3ti graf. chip….

    #532208
    ollinko
    Účastník (Participant)

    Ollinko ano vyriesil. Nakoniec som ho znovu poslal do tej istej firmy a zaplatil to…..Cize na mojom macbooku mam 3ti graf. chip….

    EXE

    Noooo..uz aj ja rozmyslam,ze im napisem…hoci mam trochu iny problem ako ty….ale mozno mi budu vediet pomoct…

    #533782
    HonzoSK
    Účastník (Participant)

    Ahoj, asi maju vadne cipi treba dava tlepsie a kvalitnejsie. 205€? vazne? robime to za lacnejsie a zatial sa nic nevratilo a to GPU cipi menime uz cez dva roky :)

    #533787
    0xCF
    Účastník (Participant)

    HonzoSK a zvyknes aj odpovedat na tie SS?

    #533792
    quadra
    Účastník (Participant)

    A to su ake “lepsie a kvalitnejsie”? HD6750M (original), 6770M ci 7490M? O tretej triede kvality z aliexpressu ani nehovorim.. Vsetky su zial casovane bomby – chyba bola pri vyrobe cipov (soudruzi z AMD to podelali), reflow/reballing pomoze iba na isty cas.. aj ked Apple vymienal cele zakladne dosky, chyba sa opat prejavovala.

    Nie je jednoduchsie (a hlavne spolahlivejsie) vyradit AMD gfx a pouzivat iba intel integrovanu (EFI fix alebo hw uprava na doske)?

    #533812
    HonzoSK
    Účastník (Participant)

    HonzoSK a zvyknes aj odpovedat na tie SS?

    0xCF

    ano zvyknem, co by si potreboval? :)

    #533813
    0xCF
    Účastník (Participant)

    zapiect dosku, ale pred 3 mesiacmi. Na spravu si vobec neodpovedal, preto sa pytam

    #1133188
    minno
    Účastník (Participant)

    Ahoj,
    pprosim ta ako si nakoniec dopadol,nasiel si nejake spolahlive riesenie? Mam ten isty problem, dosku som dal 2x zapiect ale vzdy to bolo tak 3-4 mesiace. Vies mi poradit, kto vymeni chip, tak by to vydrzalo, teda ni elen na chvilu, ak je to vobec mozne.

    dik

    #1133349
    EXE
    Účastník (Participant)

    Ahoj, FixBook s.r.o. v českých Tepliciach. Práve sa mi to stalo znovu a môj mac je na ceste tam.

    #1133383
    HonzoSK
    Účastník (Participant)

    Minno hlada spolahlive riesenie.
    Sorry ale vymenit gpu cip 4x za dva roky a vzdy zaplatit 205€ neni ani zdaleka spolahlive riesenie.

    #1134187
    minno
    Účastník (Participant)

    super, dakujem, zajtra posielam do FixBook, prave som dovolal s panom

    #1134471
    ollinko
    Účastník (Participant)

    ja som, chlapci, nakoniec vtedy zaplatil vo Swisse v BA za novu dosku nieco cez 600 eciek :(

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 21 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.