Odblokovanie IPhone

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Odblokovanie IPhone

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #61991
    Jod
    Účastník (Participant)

    Mám otázočku.
    Po odblokovaní iphone padá záruka ak dobre rozumiem. Takže, keď tu niekto predáva jailbreaknutý odblokovaný telefón iphone so zárukou tak asi záruka padá (viem vraj sa to dá vrátiť cez restore).

    Ide mi oto, či je nejaký rozdiel medzi tým, keď si kúpim odniekoho odblokovaný iphone so záručákom, alebo kúpim iphone blokovaný operátorom a odblokujem si ho sám.

    Myslím, že sú potom problémy s upgrade firmware čo? Treba si potom počkať až ho odblokujú :(

    Napadá vás nejaká alternatíva pre O2, keďže na slovensku je väčšina iPhonov blokovaných na ostatných operátorov, pokiaľ nerátam tie kupované bez viazanosti.

    Díky za radu.

    #154914
    stranger
    Účastník (Participant)

    Ak ho nepototo nejakym mne neznamym sposobom, tak vzdy ide restore, no a to znamena, je na JB nik nepride. V SR na 100 pro…. Kludne kup iPhone s JB, ak ho chces ale pouzivat s O2, tak pozor na verziu basebandu. Viac na iphone.cz

    #155154
    Jod
    Účastník (Participant)

    Ešte mám otázku či si môžem v pohode aj sám odblokovať iphone blokovaný s novým softom (fw 2.2 myslím) podľa návod na internete. Len si overujem =)

    #155170
    Sysellz
    Účastník (Participant)

    @Jod

    Musim mat baseband modemu max 02.28.00 /022800, cislo nemsie byt vyssie/, potom to unlocknes cez yellowsn0w, co je vlastne akysi druhy deamonu, ktory sa nabootujte pred boot-om basebandu, cize nezasahuje priamo do jeho firmware, teda v servise Ti po restore nato nepridu, takisto ako Ti nepridu na JB, kedze ten modifikuje prave nahraty firmware, nie ROM-ky pevne nahrate v iPhone /ako trebarz baseband/.

    Cize jedina podmienka je ten baseband, cislo musi byt nizsie ako 02.28.00. That’s all.

    #155173
    Jod
    Účastník (Participant)

    A keď je vyššie?

    #155178
    Sysellz
    Účastník (Participant)

    Tak iPhone 3G napr s firmware 02.30.03 uz softverovo odblokovat (momentalne) cez yellowsn0w nejde, ale JB funguje az do verzie firmware 2.2.1

    #155188
    Aleks
    Moderátor

    Nepredáva Orange náhodou neblokované telefóny? http://support.apple.com/kb/HT1937 podľa toho dokumentu by mal predávať všetky odblokované, aj tie s viazanosťou, ktoré tu ľudia predávajú po 250€. Ale určite si to treba pred kúpou vyskúšať ako potom banovať.

    #155244
    Jod
    Účastník (Participant)

    Firmware sa dá aj downgradovať nie?

    #155246
    p.edge
    Účastník (Participant)

    Ako je to ked niekto preda telefon, ktory ma viazanost v T-Mobile 2 roky a je blokovany, ked ho kupim od takeho cloveka, mozem poziadat T-Mobile po dvoch rokoch o oficialne odblokovanie?

    #155247
    Jod
    Účastník (Participant)

    Ten človek čo ho tam bral môže.

    #378259
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Mám iPhone 5S, ktorý je od rakúskeho operátora “3”. Neviete, kto/kde by mi ho vedel odblokovať na slovenských operátorov? : )

    #378262
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Asi nikdo a nebo za tezke prachy. Na ebay najdes unlock na Three AT za peknych 160E…
    http://bit.ly/1hvShFz
    Nechapu, na co si lidi porizujou locknute iphony a teprve pak zjistujou, jak je unlocknout? To mi hlava nebere :)

    #378266
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Lebo sú za strašne výhodnu cenu :)

    A vďaka!

    našiel som aj http://www.pcexpres.sk a po telefonáte mi oznámili, že tam mám zajtra skočiť… tak uvidíme

    #378274
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Strasne vyhodna cena, kdyz unlock pak vyjde na vic jak 150e? :) A to mas jeste stesti, ze to vubec nekdo nabizi. Jsou operatori, ktere neunlocknes.

    #378276
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Jo, aj s unlockom za 150 eur je to stále výhodna cena :) Keď sa podarí tak napíšem

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.